METADOXIL (500mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Laboratori Baldacci S.p.A.
Veiklioji medžiaga: Metadoksinas
Stiprumas: 500mg
Grupė: Nervų sistemai, Kiti preparatai, Receptiniai

METADOXIL greitina alkoholio metabolizmą, didina jo ir toksinio metabolito acetaldehido išsiskyrimą su šlapimu, todėl mažėja alkoholio kiekis kraujyje, trumpėja žalingas jo poveikis audiniams. Gydant ūminę intoksikaciją alkoholiu, metadoksilis daro veiksmingą poveikį, įskaitant ir alkoholio sukeltai motorinės funkcijos stimuliacijai. Be to, medikamentas slopina vėmimą. Gydant lėtinį alkoholizmą, pasireiškia statistiškai reikšminga tendencija į kepenų biocheminių tyrimų duomenų normalizavimą.

METADOXIL tabletės vartojamos kaip papildomas vaistas simptomų, sukeltų lėtinės intoksikacijos etilo alkoholiu, lengvinimui ir alkoholio sukelto kepenų pažeidimo gydymui.

METADOXIL (500mg). Vartojimas

METADOXIL visada vartokite tiksliai taip, kaip šiame lapelyje nurodyta. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas ir vartojimo būdas

Suaugusiems žmonėms

Lėtinė intoksikacija etilo alkoholiu, kepenų pažeidimas. Rekomenduojama paros dozė yra dvi 500 mg tabletės. Jeigu vaisto vartojant būklė per 7 dienas palengvėja, jo, jei reikia, galima vartoti 2 – 3 mėnesius. Gydytojo leidimu jo galima gerti ir ilgiau, net 6 mėn.

Senyviems žmonėms

Senyviems žmonėms METADOXIL galima gydytis saugiai, specialiai dozės keisti nereikia.

Vaikai ir paaugliai

METADOXIL nerekomenduojama vartoti vaikams ir paaugliams, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nėra.

Pacientai, sergantys kepenų nepakankamumu

Sergant kepenų ligomis, tokiomis kaip alkoholinė kepenų liga, rekomenduojamą METADOXIL dozę vartoti galima. Pacientų, sergančių sunkiu kepenų nepakankamumu, gydymo šiuo vaistu patirties nėra. Įprastiniais atsargumo sumetimais, tokiems pacientams patariama ilgai šiuo vaistu nesigydyti.

Pacientai, sergantys inkstų nepakankamumu

Inkstų nepakankamumu sergančių pacientų gydymo METADOXIL patirties nėra. Atsižvelgiant į tai, kad iš organizmo vaistas iš dalies išsiskiria pro inkstus, įprastiniais atsargumo sumetimais tokiems pacientams reikia mažinti dozę ir ilgai šiuo vaistu nesigydyti.

Pavartojus per didelę METADOXIL dozę

Pranešimų apie perdozavimą negauta.

Kadangi toksinis METADOXIL poveikis yra silpnas, netyčinis perdozavimas nėra tikėtinas. Jeigu iš karto suvartojote daug METADOXIL tablečių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kuris nuspręs kokių būtiniausių priemonių reikėtų imtis.

Pamiršus pavartoti METADOXIL

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę dozę

Nustojus vartoti METADOXIL

METADOXIL veikia tol, kol vartojamas. Nustojus vartoti, jo sukeltas poveikis greitai išnyksta.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *