Midermin (1mg/g) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa SA
Veiklioji medžiaga: Mometazonas
Stiprumas: 1mg/g

Midermin kremas priklauso lokalaus poveikio kortikosteroidais vadinamų vaistų grupei. Midermin yra priskiriamas stipraus poveikio kortikosteroidams. Šių vaistų tepama ant odos paviršiaus tam tikrų odos sutrikimų sukeltam paraudimui ir niežuliui slopinti.

Midermin vartojama odos sutrikimų (žvynelinės (išskyrus plačiai išplitusią plokštelinę psoriazę) ar dermatito) sukeltam paraudimui ir niežuliui slopinti.

Žvynelinė yra odos liga, pasireiškianti ant alkūnių, kelių, galvos ir kitų kūno vietų odos atsirandančiomis niežtinčiomis pleiskanojančiomis paraudusiomis dėmėmis. Dermatitas yra būklė, kurią sukelia odos reakcija į išorinius veiksnius (pvz., detergentus) ir kuri pasireiškia odos paraudimu ir niežul

Midermin (1mg/g) (1). Vartojimas

Midermin visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Tūbelės anga yra uždengta aliuminio membrana. Ją galite pradurti lengvai spausdami kitu tūbelės dangtelio galu.

Prieš kremo tepimą būtina gerai nuplauti ir nusausinti rankas ir odą. Kartą per parą ant pažeistos odos reikia tepti nedidelį kremo kiekį. Kremą reikia švelniai įtrinti.

Po tepimo nusiplaukite rankas, nebent yra gydoma jų oda.

Būtina saugotis, kad vaisto nepatektų į akis.

Vaikai

Reikia vartoti mažiausią gydomąjį poveikį sukeliančią dozę, gydymas negali trukti ilgiau kaip 5 dienas. Šio vaisto negalima tepti ant vystyklų dengiamos odos.

Duomenų apie jaunesnių kaip 2 metų vaikų gydymą nepakanka, todėl jiems šio vaisto vartoti nerekomenduojama.

Pavartojus per didelę Midermin dozę

Jei Jūs (ar kas nors kitas) netyčia nurysite kremo, tai neturėtų sukelti jokių problemų. Vis dėlto, jei nerimaujate, kreipkitės į savo gydytoją.

Jei kremo vartojate dažniau nei nurodyta arba jo tepate ant didelių odos plotų, gali sutrikti kai kurių hormonų pusiausvyra. Dėl tokio poveikio gali sutrikti vaikų augimas ir vystymasis.

Jei nesilaikėte kremo vartojimo nurodymų ir jo vartojote per dažnai ir (arba) per ilgai, turite pasitarti su gydytoju.

Pamiršus pavartoti Midermin

Jei pamiršote pavartoti kremo nustatytu laiku, užtepkite jo tuoj, kai tik atsiminsite, ir toliau vartokite taip, kaip nurodyta.

Nustojus vartoti Midermin

Jei kremo vartojote ilgai ir Jūsų odos būklė pagerėjo, nenutraukite jo vartojimo staiga, nes gali parausti oda ir pasireikšti gėlimas bei deginimas. Tam, kad tokio poveikio neatsirastų, turite pasitarti su gydytoju. Jis nurodys, kaip laipsniškai mažinti kremo vartojimą prieš visišką gydymo nutraukimą.

Jei kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *