Mifepristone Linepharma

+6
+6 -0
18

Gamintojas: Laboratorios León Farma, S.A.
Veiklioji medžiaga: Mifepristonas
Stiprumas: 200mg

Mifepristone Linepharma yra antihormonas, kuris veikia blokuodamas progesterono, hormono, kurio reikia, kad vystytųsi nėštumas, poveikį. Todėl Mifepristone Linepharma gali sukelti nėštumo nutraukimą.

Mifepristone Linepharma rekomenduojamas medikamentiniam nėštumo nutraukimui:

– praėjus ne daugiau kaip 63 dienoms po paskutinių mėnesinių pirmos dienos,

– derinant su kitu gydymu, vadinamaisiais prostaglandinais (medžiaga, kuri sustiprina gimdos susitraukimus), kurie vartojami praėjus 36–48 valandoms po Mifepristone Linepharma vartoji

Mifepristone Linepharma. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas.

Mifepristone Linepharma skirtas vartoti geriant.

200 mg mifepristono (1 tabletė) vartojama išgeriant, po 36–48 valandų vartojamas prostaglandino analogas (1 pesaras, kuriame yra 1 mg gemeprosto, patalpinamas į makštį).

200 mg dozės viršyti negalima.

Mifepristone Linepharma tabletę reikia nuryti užsigeriant nedideliu kiekiu vandens, dalyvaujant gydytojui ar kitam medicinos personalo atstovui.

Taikant šį metodą, reikia Jūsų aktyvaus dalyvavimo, todėl turite žinoti reikalavimus ir kad:

gydymą reikia derinti su prostaglandinu, vartojamu antro vizito metu;

14–21 dienų po Mifepristone Linepharma vartojimo reikės atvykti į stebėjimo vizitą, kad būtų galima patikrinti, ar nėštumas visiškai pašalintas;

šis būdas susijęs su rizika, kurios negalima laikyti nereikšminga, dėl kurios gali prireikti naudoti kitą nėštumo nutraukimo būdą.

Jeigu nėštumas atsirado esant įstatytai kontraceptinei spiralei, šį įtaisą reikia išimti.

Vaisiaus pasišalinimas gali įvykti prieš tai, kai pavartosite prostaglandiną (maždaug 3 % atvejų). Tai nereiškia, kad galite praleisti stebėjimo vizitą, skirtą patikrinti, ar įvyko visiškas pasišalinimas.

Paskyrus Mifepristone Linepharma grįšite namo. Kraujavimas iš gimdos paprastai prasideda praėjus 1–2 dienoms po Mifepristone Linepharma vartojimo.

Retai pasitaikančiais atvejais pasišalinimas gali įvykti prieš tai, kai pavartosite prostaglandiną. Labai svarbu pasitikrinti ir patvirtinti, kad įvyko visiškas pasišalinimas, dėl to turite grįžti į gydymo centrą.

Po dviejų dienų bus paskirtas prostaglandinas. Po prostaglandino paskyrimo reikia ramiai pabūti 3 valandas. Nėštumas gali būti pašalintas per keletą valandų po prostaglandino paskyrimo ar per kelias sekančias dienas. Kraujavimas vidutiniškai tęsiasi 12 ar daugiau dienų. Jei kraujuoja stipriai ir per ilgai, turite nedelsdama susisiekti su gydytoju ir susitarti dėl vizito perkėlimo į ankstesnį laiką.

Turite grįžti į centrą kontroliniam patikrinimui 14–21 dieną nuo Mifepristone Linepharma vartojimo momento. Jei nėštumas išlieka ar jei pašalinimas ne visiškas, Jums bus pasiūlytas kitas nėštumo nutraukimo būdas.

Rekomenduojama iki tos datos neišvykti toli nuo centro, kuriame Jums skiriamas gydymas.

Skubiu atveju ar tuo atveju, kai dėl ko nors nerimaujate, galite paskambinti į centrą telefonu arba grįžti ten anksčiau, nei numatyta kitos konsultacijos diena. Jums duos telefono numerį, kuriuo galėsite skambinti skubiu atveju ar atsiradus bet kokių kitų problemų.

Vartojant Mifepristone Linepharma reikia imtis priemonių, kad būtų apsisaugota nuo Rezus faktoriaus

įjautrinimo (jei Jūsų kraujas Rezus neigiamas), taip pat bendrų priemonių, kurių reikia imtis bet kokio nėštumo nutraukimo atveju.

Gali būti, kad baigus nėštumo nutraukimą vėl iš karto pastosite.

Kadangi vis dar gali pasireikšti koks nors Mifepristone Linepharma poveikis, rekomenduojama saugotis pakartotinio pastojimo, kol po Mifepristone Linepharma vartojimo prasidės kitos mėnesinės.

Ką daryti pavartojus per didelę Mifepristone Linepharma dozę

Skiriant gydymą būsite prižiūrima, todėl mažai tikimybės, kad suvartosite daugiau vaisto, nei turėtumėte.

Pamiršus pavartoti Mifepristone Linepharma

Pamiršus pavartoti bet kurią gydymo dalį, gydymas greičiausiai nebus visiškai veiksmingas. Jei pamiršote pavartoti vaistų, pasitarkite su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

Vartojimas vaikams

Nėra duomenų dėl vartojimo moterims iki 18 metų.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *