Migard

0
+0 -0

Gamintojas: Almac Pharma Services Limited
Veiklioji medžiaga: Frovatriptanas
Stiprumas: 2,5mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Migard 2,5 mg tablečių su plėvele sudėtyje yra forvatriptano, vaisto migrenai gydyti, kuris priskiriamas triptanų klasei (5 hidroksitriptamino (5HT1) selektyviųjų receptorių agonistams).

Migard yra vaistas, vartojamas migrenos priepuolio, prasidedančio su aura (laikinu pojūčiu prieš migrenos priepuolį, kuris kiekvienam sergančiajam yra individualus ir veikia pvz., regėjimą, uoslę, klausą) arba be jos, galvos skausmui malšinti.

Migard turi būti vartojamas migrenos priepuoliui gydyti, jis netinka priepuolio profilaktikai.

Migard. Vartojimas

Migard visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Išgerkite Migard kaip galint anksčiau prasidėjus migrenos galvos skausmui. Tabletę reikia nuryti nesukramtytą, užsigerti vandeniu.

Jei pirmoji vaisto dozė nesukelia jokio pagerėjimo, to paties priepuolio metu antros tabletės gerti negalima. Kitą Migard dozę galite išgerti tik kito priepuolio metu.

Jei po pirmosios dozės skausmas nurimsta, bet pasikartoja 24 valandų laikotarpiu, galite išgerti antrą dozę, bet ne anksčiau kaip praėjus dviem valandoms po pirmosios išgėrimo.

Per 24 valandas galima išgerti ne daugiau kaip 5 mg dozę (tai yra 2 tabletes).

Pernelyg gausus Migard vartojimas (pakartotinis vartojimas kelias dienas iš eilės) yra neteisingas ir gali sukelti šalutinio poveikio padažnėjimą, kasdieninį galvos skausmą, dėl kurio reikės laikinai nutraukti šio vaisto vartojimą. Jei galvą pradeda skaudėti dažnai arba kasdien, pasitarkite su gydytoju, nes gali būti, kad galvos skausmas susijęs su pernelyg gausiu vaisto vartojimu.

Migard negalima vartoti jaunesniems nei 18 metų asmenims.

Kadangi vyresnių nei 65 metų žmonių gydymo šiuo vaistu patyrimo sukaupta nepakankamai, šios amžiaus grupės pacientams vartoti Migard nepatariama.

Jeigu manote, kad Migard veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę Migard dozę

Jei Jūs atsitiktinai išgėrėte didesnę Migard dozę negu reikia, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vaistininką, arba artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių. Prašome pasiimti kartu likusias tabletes arba šį lapelį.

Nustojus vartoti Migard

Nustojus vaisto vartoti jokių specialių priemonių nereikia.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *