Mikanisal

0
+0 -0

Gamintojas: TALLINNA FARMAATSIATEHASE AS
Veiklioji medžiaga: Ketokonazolas
Stiprumas: 20mg/g
Grupė: Dermatologiniai susirgimai

Mikanisal šampūno veiklioji medžiaga yra ketokonazolas kuris vartojamas odos grybelinėms ligoms gydyti. Ketokonazolas veikia keisdamas grybelių ląstelės membranas. Vaistas veikia viršutiniame odos sluoksnyje ir neprasiskverbia į organizmą.

Indikacijos

Plaukuotosios galvos dalies grybelinių infekcijų gydymas (pleiskanojimas, galvos odos seborėjinis dermatitas).

Mikanisal. Vartojimas

Mikanisal šampūną visada vartokite tiksliai, kaip nurodyta žemiau. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gydant seborėjinį dermatitą ar pleiskanojimą, suaugusiems žmonėms vartoti du kartus per savaitę 2-4 savaites. Norint išvengti ligos pasikartojimo, vartoti vieną kartą per vieną ar dvi savaites.

Vienam gydymui reikia imti 5-6 ml (1 arbatinis šaukštelis) šampūno, praskiesti mažu kiekiu vandens, po to atsargiai įtrinti šampūno į galvos odą ir į plaukus. Šampūno įtrinama į galvos odą ir paliekama 3-5 minutes kad būtų poveikis, po to nuplaunama.

Vaikams šampūno vartoti nerekomenduojama, kadangi patirties nėra.

Jeigu jaučiate kad Mikanisal šampūno poveikis yra per stiprus arba per silpnas, pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku.

Pavartojus per didelę Mikanisal šampūno dozę

Vartojant išoriškai šampūno perdozavimas mažai tikėtinas. Netyčia šampūno prarijus, paprastai yra nepavojinga, tačiau rekomenduojama kreiptis į gydytoją. Kad išvengti šampūno patekimo į kvėpavimo takus, nerekomenduojama sukelti vėmimą arba atlikti skrandžio plovimą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *