Monosan (40mg)

0
+0 -0

Gamintojas: PRO.MED.CS Praha a.s.
Veiklioji medžiaga: Izosorbido mononitratas
Stiprumas: 40mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai

Monosan tabletės yra baltos, plokščios, su vagele dalijimui, 20 mg tabletės yra 7 mm skersmens, 40 mg tabletės ( 9 mm skersmens.

Monosan tabletės tiekiamos lizdinėmis plokštelėmis. Pakuotėje yra 30 tablečių.

Monosan yra kraujagysles plečiantis vaistas. Jis sumažina veninio kraujo grįžimą į širdį ir širdies prieškrūvį. Didesnės dozės sumažina periferinių kraujagyslių pasipriešinimą. Monosan sumažina kairiojo širdies skilvelio įtempimą ir deguonies sunaudojimą miokarde. Taip pat jis plečia širdies vainikines kraujagysles.

Monosan gydoma krūtinės angina ir lėtinis širdies veiklos nepakankamumas.

Monosan (40mg). Vartojimas

Monosan visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Įprastinė dozė yra viena Monosan 20 mg tabletė du kartus per dieną arba viena Monosan 40 mg tabletė du kartus per dieną.

Priklausomai nuo individualaus poreikio gydytojas dozę gali padidinti.Pacientams, turintiems polinkį į staigų kraujospūdžio kritimą arba tiems, kuriems nepraeina šalutinis poveikis (pvz.,: galvos skausmas, svaigimas), taip pat nestabilios būklės pacientams gydytojas dozę gali sumažinti iki 10 mg (tai yra ½ Monosan 20 mg tabletės) du kartus per dieną.Paprastai vaisto reikia gerti du kartus per dieną: ryte ir po pietų (8 valandą ir 15 valandą). Norint išvengti veiksmingumo mažėjimo antrąją paros dozę reikia suvartoti per 8 val. po pirmosios. Gydytojas gali padidinti tiek rytinę tiek dieninę vaisto dozę priklausomai paciento poreikio ir gydymo veiksmingumo. Dozių skaičiaus paros laikotarpiu didinti nereikėtų.Jeigu manote, kad Monosan veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pavartojus per didelę Monosan dozę

Perdozavus ar atsitiktinai išgėrus vaisto vaikui, būtina nedelsiant kviesti gydytoją.Pamiršus pavartoti Monosan

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *