Montelukast Accord (10mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 10mg

Montelukast Accord yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais. Leukotrienai plaučiuose sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą, taip pat alergijos simptomus. Blokuodamas leukotrienus Montelukast Accord palengvina bronchų astmos simptomus, padeda kontroliuoti bronchų astmą ir pagerinti sezoninės alergijos simptomus (dar vadinamos šienlige arba sezonine alergine sloga).

Gydytojas paskyrė Montelukast Accord bronchų astmai gydyti, kad užkirstų kelią bronchų astmos simptomams dieną ir naktį.

– Montelukast Accord tabletėmis gydomi pacientai, kurių ligos požymiai nepakankamai kontroliuojami jau vartojamais vaistais ir kuriems reikalingas papildomas gydymas.
– Montelukast Accord taip pat padeda užkirsti kelią fizinio krūvio sukeltam kvėpavimo takų susiaurėjimui.
– Tiems pacientams, kurie astmos gydymui vartoja Montelukast Accord, Montelukast Accord taip gali sumažinti sezoninės alerginės slogos simptomus.

Gydytojas, atsižvelgęs į bronchų astmos simptomus ir jų sunkumą, nuspręs, kaip reikia vartoti Montelukast Accord.

Montelukast Accord skirtos pacientams vyresniems nei 15 metų.

Kas yra bronchų astma?

Bronchų astma yra ilgai trunkanti liga.

Bronchų astmai būdinga:

– Apsunkintas kvėpavimas dėl kvėpavimo takų susiaurėjimo. Nuo įvairių aplinkybių priklauso, kiek kvėpavimo takai, daugiau ar mažiau, susiaurėja.
– Jautrūs kvėpavimo takai, kurie reaguoja į daugelį veiksnių, tokių kaip cigarečių dūmai, žiedadulkės, šaltas oras ar fiziniai pratimai.
– Kvėpavimo takus išklojančių audinių patinimas (uždegimas).

Bronchų astmos požymiai yra šie: kosulys, dusulys ir krūtinės spaudimas.

Kas yra sezoninės alergijos?

Sezoninės alergijos (dar vadinamos šienlige arba sezonine alergine sloga) yra alerginis atsakas, kurį sukelia dažniausiai oru patenkančios medžių, žolės ir piktžolių žiedadulkės. Įprastiniai sezoninės alergijos simptomai gali būti: užsikimšusi, „varvanti“ ir niežinti nosis; čiaudulys; vandeningos, patinusios, paraudusios ir niežinčios akys.

Montelukast Accord (10mg). Vartojimas

Montelukast Accord visada vartokite taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

- Vartokite tik vieną Montelukast Accord vieną kartą per parą taip, kaip paskyrė gydytojas.
- Vaistą reikia vartoti ir tada, kai nėra simptomų, ir esant ūminiam bronchų astmos priepuoliui.
- Montelukast Accord visada vartokite taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Vartoti per burną.

Vyresniems nei 15 metų paaugliams ir suaugusiems

Vartoti po vieną 10 mg tabletę vieną kartą per parą, vakare. Montelukast Accord galima vartoti valgymo metu arba nevalgius.

Jeigu vartojate Montelukast Accord, įsitikinkite, kad nevartojate jokių kitų preparatų, kurių sudėtyje yra tos pačios veikliosios medžiagos – montelukasto.

Pavartojus per didelę Montelukast Accord dozę

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją patarimo.

Daugumoje pranešimų apie perdozavimą nepageidaujamas poveikis nėra minimas. Dažniausiai pasireiškiantys simptomai, apie kuriuos pranešta perdozavus suaugusiems ir vaikams, buvo pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir padidėjęs aktyvumas.

Pamiršus pavartoti Montelukast Accord  

Stenkitės Montelukast Accord vartoti taip, kaip paskirta. Vis dėlto, jeigu praleidote dozę, toliau vartokite įprastai – viena tabletė vieną kartą per parą.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Montelukast Accord

Montelukast Accord gydo bronchų astmą tik tęsiant vaisto vartojimą.

Svarbu, kad Montelukast Accord vartotumėte tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas. Tai padės kontroliuoti bronchų astmą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *