Montelukast Accord (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 5mg

Gydytojas paskyrė Montelukast Accord kramtomųjų tablečių Jūsų arba Jūsų vaiko astmos gydymui, kad užkirstų kelią astmos simptomams dieną ir naktį.

– Montelukast Accord kramtomosiomis tabletėmis gydomi pacientai, kurių ligos požymiai nepakankamai kontroliuojami jau vartojamais vaistais ir kuriems reikalingas papildomas gydymas.

– Montelukast Accord 5 mg galima vartoti kaip alternatyvų gydymą inhaliuojamaisiais kortikosteroidais 6–14 metų vaikams, kurie pastaruoju metu astmos gydymui geriamųjų kortikosteroidų nevartojo ir kurie akivaizdžiai negali vartoti inhaliuojamųjų kortikosteroidų.

– Montelukast Accord kramtomosios tabletės taip pat padeda 6 metų ir vyresniems pacientams užkirsti kelią fizinio krūvio sukeltam kvėpavimo takų susiaurėjimui.

Jūsų ar Jūsų vaiko gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų ar Jūsų vaiko astmos simptomus ir sunkumą, nuspręs kaip reikia vartoti Montelukast Accord kramtomąsias tabletes.

Montelukast Accord kramtomosios tabletės yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais. Leukotrienai plaučiuose sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą. Blokuodamos leukotrienus, Montelukast Accord kramtomosios tabletės palengvina astmos simptomus ir padeda kontroliuoti astmą.

Kas yra astma?

Astma yra ilgai trunkanti liga.

Astmai būdinga:

– Apsunkintas kvėpavimas dėl kvėpavimo takų susiaurėjimo. Nuo įvairių aplinkybių priklauso, kiek kvėpavimo takai, daugiau ar mažiau, susiaurėja.

– Jautrūs kvėpavimo takai, kurie reaguoja į daugelį veiksnių, kaip antai cigarečių dūmai, žiedadulkės, šaltas oras ar fiziniai pratimai.

– Kvėpavimo takus išklojančių audinių patinimas (uždegimas).

Astmos požymiai yra šie: kosulys, dusulys ir krūtinės spaudim

Montelukast Accord (5mg). Vartojimas

- Šio vaisto Jums arba Jūsų vaikui turi būti duodama suaugusiajam prižiūrint

- Jūs ar Jūsų vaikas turi vartoti tik vieną Montelukast Accord kramtomąją tabletę vieną kartą per parą taip, kaip paskyrė gydytojas.

- Vaistą reikia vartoti ir tada, kai Jums ar Jūsų vaikui nėra simptomų, ir esant ūminiam astmos priepuoliui.

- Visada pasirūpinkite, kad Jūs ar Jūsų vaikas Montelukast Accord kramtomąsias tabletes vartotų taip, kaip sakė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į savo Jūsų vaiko gydytoją arba vaistininką.

- Vartoti per burną.Vieną Montelukast Accord kramtomąją tabletę vartoti vakare. Montelukast Accord kramtomųjų tablečių negalima vartoti valgio metu. Jas reikėtų vartoti mažiausiai 1 val. prieš valgį arba 2 val. po jo.

Jeigu Jūs ar Jūsų vaikas vartoja Montelukast Accord kramtomąsias tabletes, įsitikinkite, kad Jūsų vaikas nevartoja jokių kitų vaistų, kurių sudėtyje yra tos pačios veikliosios medžiagos – montelukasto.Jeigu Jūs ar Jūsų vaikas pavartojo per didelę Montelukast Accord 5 mg kramtomųjų tablečių dozęNedelsdami kreipkitės į savo arba vaiko gydytoją patarimo.Daugumoje pranešimų apie perdozavimą nepageidaujamas poveikis nėra minimas. Dažniausiai pasireiškiantys simptomai, apie kuriuos pranešta perdozavus suaugusiems ir vaikams, buvo pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir padidėjęs aktyvumas.Pamiršus pavartoti Montelukast Accord 5 mg kramtomųjų tablečių dozę arba davus šių tablečių vaikuiStenkitės Montelukast Accord kramtomąsias tabletes vartoti ar duoti taip, kaip paskirta. Vis dėlto, jeigu Jūs ar Jūsų vaikas praleido dozę, toliau vartokite pagal įprastą planą – viena tabletė vieną kartą per parą.Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Jeigu Jūs ar Jūsų vaikas nustoja vartoti Montelukast Accord 5 mgMontelukast Accord kramtomosios tabletės gydo Jūsų ar Jūsų vaiko astmą tik Jums ar Jūsų vaikui toliau vartojant vaistą.Svarbu Montelukast Accord kramtomąsias tabletes vartoti taip ilgai, kaip paskyrė gydytojas. Tai padės kontroliuoti Jūsų ar Jūsų vaiko astmą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į savo ar vaiko gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *