Montelukast Actavis (10mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis Ltd
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 10mg

Montelukast Actavis yra leukotrienų receptorių blokatorius, kuris blokuoja medžiagų, vadinamų leukotrienais, poveikį. Leukotrienai plaučiuose sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą, be to, jie sukelia alergijos simptomus. Blokuodamas leukotrienų poveikį, Montelukast Actavis palengvina astmos simptomus, padeda kontroliuoti astmą, silpnina sezoninės alergijos (ji dar vadinama šieno sloga arba sezoniniu alerginiu rinitu) simptomus.

Jūsų gydytojas Montelukast Actavis išrašė Jūsų astmai gydyti ( užkirsti kelią astmos simptomams pasireikšti dienos ir naktinies metu.

( Montelukast Actavis gydomi 15 metų ir vyresni pacientai, kurių ligą nepakankamai kontroliuoja jau vartojami vaistai ir kuriems reikia papildomo gydymo.

( Montelukast Actavis 15 metų ir vyresniems pacientams padeda užkirsti kelią fizinio krūvio sukeliamam kvėpavimo takų susiaurėjimui pasireikšti.

( Tiems 15 metų ir vyresniems astma sergantiems pacientams, kuriems Montelukast Actavis skiriamas astmai gydyti, Montelukast Actavis taip pat gali palengvinti ir sezoninio alerginio rinito simptomus.

Jūsų gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų astmos simptomus ir sunkumą, nuspręs, kaip Montelukast Actavis reikia vartoti.

Montelukast Actavis (10mg). Vartojimas

( Jums reikia vartoti tik po vieną Montelukast Actavis 10 mg tabletę kartą per parą taip, kaip Jūsų gydytojo skirta.

( Vaisto reikia vartoti ir tada, kai Jums ligos simptomų nėra, ir tada, kai prasideda ūmus astmos priepuolis.

( Montelukast Actavis visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

( Vaisto reikia vartoti per burną.15 metų ir vyresniems pacientams

Reikia gerti po vieną 10 mg tabletę per parą, vakare. Montelukast Actavis 10 mg tabletes galima vartoti valgio metu arba nevalgius.Jeigu vartojate Montelukast Actavis, būkite tikri, kad nevartojate kitokių vaistų, kurių sudėtyje yra tokios pačios veikliosios medžiagos – montelukasto.Pavartojus per didelę Montelukast Actavis dozę

Nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją patarimo.Daugumos perdozavimo atvejų šalutinio poveikio nebuvo stebėta. Suaugusiems žmonėms ir vaikams dažniausiai pasireiškę perdozavimo simptomai yra pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir per didelis aktyvumas.Pamiršus pavartoti Montelukast Actavis

Stenkitės Montelukast Actavis vartoti taip, kaip gydytojo skirta. Vis dėlto, jeigu praleidote dozę, toliau vaisto vartokite įprastine tvarka ( po 1 tabletę kartą per parą.Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Montelukast Actavis

Montelukast Actavis Jūsų astmą gydo tik tada, kai jo vartojama.Svarbu, kad Montelukast Actavis vartotumėte tiek laiko, kiek gydytojo skirta. Tai padės kontroliuoti Jūsų astmą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *