Montelukast Actavis (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis Ltd.
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 5mg

Montelukast Actavis yra leukotrienų receptorių blokatorius, kuris blokuoja medžiagų, vadinamų leukotrienais, poveikį. Leukotrienai plaučiuose sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą. Blokuodamas leukotrienų poveikį, Montelukast Actavis palengvina astmos simptomus ir padeda kontroliuoti astmą.

Jūsų ar Jūsų vaiko gydytojas Montelukast Actavis išrašė Jūsų ar Jūsų vaiko astmai gydyti ( užkirsti kelią dieniniams ir naktiniams astmos simptomams pasireikšti.

( Montelukast Actavis gydomi 6 – 14 metų pacientai, kurių ligą nepakankamai kontroliuoja jau vartojami vaistai ir kuriems reikia papildomo gydymo.

( Montelukast Actavis gali būti vartojamas ir alternatyviam gydymui vietoj inhaliuojamųjų gliukokortikoidų 6 – 14 metų vaikams, kurie pastaruoju metu geriamųjų gliukokortikoidų nuo astmos nevartojo ir akivaizdžiai nesugeba vartoti inhaliuojamųjų kortikosteroidų.

( Be to, Montelukast Actavis 6 – 14 metų pacientams padeda užkirsti kelią fizinio krūvio sukeliamam kvėpavimo takų susiaurėjimui pasireikšti.

Jūsų ar Jūsų vaiko gydytojas, atsižvelgęs į astmos simptomus ir sunkumą, nuspręs, kaip Montelukast Actavis reikia vartoti.

Montelukast Actavis (5mg). Vartojimas

( Montelukast Actavis Jums ir Jūsų vaikui visada reikia vartoti tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate kreipkitės į savo arba vaiko gydytoją arba vaistininką.

( Jums ir Jūsų vaikui reikia gerti tik po vieną Montelukast Actavis tabletę kartą per parą taip, kaip Jūsų ar Jūsų vaiko gydytojo skirta.

( Vaisto reikia vartoti ir tada, kai Jums ar Jūsų vaikui ligos simptomų nėra, ir tada, kai prasideda ūmus astmos priepuolis.

( Vaisto reikia vartoti per burną.6 - 14 metų vaikai

Reikia vartoti po vieną 5 mg kramtomąją tabletę per parą, vakare. Montelukast Actavis 5 mg kramtomųjų tablečių negalima vartoti valgio metu. Jas reikia vartoti likus bent 1 val. iki valgio arba praėjus 2 val. po jo.Jeigu vartojate ar Jūsų vaikas vartoja Montelukast Actavis, būkite tikri, kad Jūs ar Jūsų vaikas nevartojate kitokių vaistų, kurių sudėtyje yra tokios pačios veikliosios medžiagos – montelukasto.Kitokio amžiaus grupių vaikai

Kitokio amžiaus grupių vaikams yra tiekiami kitokio stiprumo ir kitokių farmacinių formų montelukasto preparatai.Pavartojus per didelę Montelukast Actavis dozę

Nedelsdami kreipkitės į savo arba vaiko gydytoją patarimo.Daugumos perdozavimo atvejų šalutinio poveikio nebuvo stebėta. Suaugusiems žmonėms ir vaikams dažniausiai pasireiškę perdozavimo simptomai yra pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir per didelis aktyvumas.Pamiršus pavartoti Montelukast Actavis

Stenkitės Montelukast Actavis vartoti ar vaikui duoti taip, kaip gydytojo skirta. Vis dėlto, jeigu praleidote ar Jūsų vaikas praleido dozę, toliau vaisto vartokite įprastine tvarka ( po 1 tabletę kartą per parą.Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Montelukast Actavis

Montelukast Actavis Jūsų ar Jūsų vaiko astmą gydo tik tada, kai jo vartojama.Svarbu, kad Jūs ar Jūsų vaikas Montelukast Actavis vartotumėte tiek laiko, kiek gydytojo skirta. Tai padės kontroliuoti astmą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *