Montelukast Aurobindo (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: APL Swift Services (Malta) Limited
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 5mg

Montelukast Aurobindo yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais. Leukotrienai plaučiuose sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą. Blokuodamas leukotrienus Montelukast Aurobindo palengvina bronchų astmos simptomus ir padeda kontroliuoti bronchų astmą.

Gydytojas paskyrė Montelukast Aurobindo Jūsų ar Jūsų vaiko bronchų astmos gydymui, kad užkirsti kelią bronchų astmos simptomams dieną ir naktį.

Montelukast Aurobindo gydomi pacientai, kurių ligos požymiai nepakankamai kontroliuojami jau vartojamais vaistais ir kuriems reikalingas papildomas gydymas.

Taip pat Montelukast Aurobindo galima vartoti kaip alternatyvų gydymą inhaliuojamiesiems kortikosteroidams 6-14 metų vaikams, kurie pastaruoju metu bronchų astmos gydymui geriamųjų kortikosteroidų nevartojo ir, kurie akivaizdžiai negali vartoti inhaliuojamųjų kortikosteroidų.

Montelukast Aurobindo taip pat padeda pacientams užkirsti kelią fizinio krūvio sukeliamam kvėpavimo takų susiaurėjimui.

Gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų ar Jūsų vaiko bronchų astmos simptomus ir sunkumą, nuspręs kaip reikia vartoti Montelukast Aurobindo.

Kas yra bronchų astma?

Bronchų astma yra ilgai trunkanti liga.

Bronchų astmai būdinga:

Apsunkintas kvėpavimas dėl kvėpavimo takų susiaurėjimo. Nuo įvairių aplinkybių priklauso, kiek kvėpavimo takai, daugiau ar mažiau, susiaurėja.

Jautrūs kvėpavimo takai, kurie reaguoja į daugelį veiksnių, kaip antai cigarečių dūmai, žiedadulkės, šaltas oras ar fiziniai pratimai.

Kvėpavimo takus išklojančių audinių patinimas (uždegimas).

Bronchų astmos požymiai yra šie: kosulys, dusulys ir krūtinės spaudimas.

Montelukast Aurobindo (5mg). Vartojimas

Jūs ar Jūsų vaikas turi vartoti tik vieną Montelukast Aurobindo tabletę vieną kartą per parą, taip, kaip paskyrė gydytojas.

Vaisto reikia vartoti ir tada, kai Jums ar Jūsų vaikui nėra simptomų, ir esant ūminiam bronchų astmos priepuoliui.

Visada pasirūpinkite, kad Jūs ar Jūsų vaikas Montelukast Aurobindo vartotų taip, kaip sakė gydytojas. Jeigu abejojate, pasitarkite su Jūsų ar Jūsų vaiko gydytoju ar vaistininku.

Vartoti per burną.Vaikai nuo 6 iki 14 metų

Vieną 5 mg kramtomąją tabletę vartoti vakare. Montelukast Aurobindo 5 mg kramtomųjų tablečių negalima vartoti valgio metu. Jas reikėtų vartoti mažiausiai 1 val. prieš valgį arba 2 val. po jo.Jeigu Jūs ar Jūsų vaikas vartoja Montelukast Aurobindo, įsitikinkite, kad Jūs ar jis (ji) nevartoja jokių kitų vaistų, kurių sudėtyje yra tos pačios veikliosios medžiagos – montelukasto.Pavartojus per didelę Montelukast Aurobindo dozę

Nedelsdami kreipkitės į Jūsų ar Jūsų vaiko gydytoją patarimo.Remiantis dauguma perdozavimo pranešimų, apie šalutinį poveikį nebuvo pranešta. Dažniausiai pasireiškiantys simptomai, apie kuriuos pranešta perdozavus suaugusiems ir vaikams, buvo pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir padidėjęs aktyvumas.Pamiršus pavartoti arba duoti Montelukast Aurobindo

Stenkitės Montelukast Aurobindo duoti taip, kaip paskirta. Vis dėlto, jeigu Jūs ar Jūsų vaikas praleido dozę, toliau vartokite pagal įprastą planą vieną tabletę vieną kartą per parą.Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Montelukast Aurobindo

Montelukast Aurobindo gydo Jūsų ar Jūsų vaiko bronchų astmą tik Jums ar jam (jai) toliau vartojant vaistą.Svarbu, kad Jūs ar Jūsų vaikas Montelukast Aurobindo vartotų taip ilgai, kaip paskyrė gydytojas. Tai padės kontroliuoti Jūsų ar Jūsų vaiko bronchų astmą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *