Montelukast GSK (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Synthon BV
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 5mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Kvėpavimo sistemai

Montelukastas yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris slopina medžiagas, vadinamas leukotrienais. Leukotrienai sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą plaučiuose. Montelukast GSK 5 mg palengvina astmos simptomus ir padeda kontroliuoti astmą.

Gydytojas paskyrė Jums Montelukast GSK 5 mg astmai gydyti, kad vaistas neleistų atsirasti astmos simptomams dieną ir naktį.

Montelukast GSK 5 mg skiriamas gydyti pacientams, kurių būklę nepakankamai kontroliuoja jau vartojami vaistai, todėl jiems reikia papildomo gydymo.

Be to, Montelukast GSK 5 mg gali būti skiriamas alternatyviam gydymui vietoj inhaliuojamųjų kortikosteroidų 6-14 metų pacientams, kurie paskutiniuoju metu nevartojo geriamųjų kortikosteroidų astmai gydyti ir įsitikinta, kad jie nesugeba vartoti inhaliuojamųjų kortikosteroidų;

Be to, Montelukast GSK 5 mg padeda išvengti kvėpavimo takų susiaurėjimo, kurį išprovokuoja fizinis krūvis.

Gydytojas nurodys, kaip vartoti Montelukast GSK 5 mg, atsižvelgdamas į Jums ar Jūsų vaikui pasireiškiančius simptomus ir astmos sunkumą.

Kas yra astma?

Astma yra ilgai trunkanti liga.

Sergant astma, pasireiškia:

  • kvėpavimo pasunkėjimas dėl kvėpavimo takų susiaurėjimo. Toks kvėpavimo takų susiaurėjimas pablogina arba pagerina atsaką į įvairias sąlygas;
  • kvėpavimo takų jautrumas, dėl kurio kvėpavimo takai reaguoja į daugelį veiksnių, pavyzdžiui: cigarečių dūmus, žiedadulkes, šaltą orą arba fizinį krūvį;
  • kvėpavimo takų gleivinės patinimas (uždegimas).

Astmos simptomai yra: kosulys, švokštimas ir spaudimas krūtinėje.

Montelukast GSK (5mg). Vartojimas

Jūs turite arba Jūsų vaikas turi vartoti tik po vieną Montelukast GSK 5 mg tabletę vieną kartą per parą taip, kaip paskyrė gydytojas.

Tabletes reikia vartoti net tuo atveju, kai Jums arba Jūsų vaikui nėra simptomų arba pasireiškia ūminis astmos priepuolis.

Montelukast GSK 5 mg visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartoti per burną.

Dozavimas 6-14 metų vaikams ir paaugliams

Reikia išgerti po vieną kramtomąją tabletę per parą vakare. Montelukast GSK 5 mg kramtomųjų tablečių negalima vartoti iš karto po valgio. Tabletes reikia vartoti bent 1 val. prieš valgį arba praėjus bent 2 val. po pavalgymo.

Jeigu Jūs vartojate arba Jūsų vaikas vartoja Montelukast GSK 5 mg, įsitikinkite, kad nevartotumėte arba Jūsų vaikas nevartotų jokių kitų vaistų, kurių sudėtyje yra tos pačios veikliosios medžiagos montelukasto.

Jums arba jūsų vaikui pavartojus per didelę Montelukast GSK 5 mg dozę

Nedelsdami kreipkitės patarimo į gydytoją.

Dauguma perdozavimo atvejų apie šalutinį poveikį pranešta nebuvo. Dažniausiai po perdozavimo suaugusiesiems ir vaikams pasireiškę simptomai buvo pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir pernelyg didelis aktyvumas.

Jums arba Jūsų vaikui pamiršus pavartoti Montelukast GSK 5 mg

Stenkitės vartoti Montelukast GSK 5 mg taip, kaip paskirta. Vis dėlto jeigu Jūs praleidote arba Jūsų vaikas praleido dozę, tik tęskite vartojimą pagal įprastą dozavimo planą, vartodami po vieną tabletę vieną kartą per parą.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jums arba Jūsų vaikui nustojus vartoti Montelukast GSK 5 mg

Montelukast 5 mg gali gydyti vaiko astmą tik tada, kai yra vartojamas. Svarbu vartoti Montelukast 5 mg visą gydytojo skirtą laiką. Tai padės Jums arba Jūsų vaikui kontroliuoti astmą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *