Montelukast Portfarma (10mg)

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 10mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Kvėpavimo sistemai

Montelukast Portfarma yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais. Leukotrienai sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir pabrinkimą Jūsų plaučiuose ir taip pat sukelia alerginius simptomus. Blokuojant leukotrienus, Montelukast Portfarma palengvina astmos simptomus, padeda kontroliuoti astmą ir sumažina sezoninės alergijos simptomus (ši liga dar vadinama šienlige arba sezoniniu alerginiu rinitu).

Jūsų gydytojas paskyrė Montelukast Portfarma astmos gydymui, apsaugančiam Jus nuo astmos simptomų dieną ir naktį.

Montelukast Portfarma vartojamas pacientų gydymui, kurių būklė nepakankamai kontroliuojama jau vartojamais vaistais ir kuriems reikalingas papildomas gydymas.

Montelukast Portfarma tai pat padeda apsisaugoti nuo fizinio krūvio sukeliamo kvėpavimo takų susiaurėjimo.

Astma sergantiems pacientams, kuriems Montelukast Portfarma skiriamas astmai gydyti, Montelukast Portfarma taip pat gali palengvinti sezoninio alerginio rinito simptomus.

Pagal Jūsų astmos simptomus ir sunkumą Jūsų gydytojas nuspręs, kiek reikia vartoti Montelukast Portfarma.

Kas yra astma?

Astma yra ilgalaikė liga. Astmai būdinga:

pasunkėjęs kvėpavimas dėl susiaurėjusių kvėpavimo takų. Šis kvėpavimo takų susiaurėjimas pasunkėja ar palengvėja priklausomai nuo įvairių aplinkybių.

kvėpavimo takų jautrumas, todėl jie reaguoja į daugelį veiksnių, tokių kaip cigarečių dūmai, žiedadulkės, šaltas oras, fizinis krūvis.

Kvėpavimo takų gleivinės pabrinkimas (uždegimas). Astmai taip pat būdinga kosulys, švokštimas ir krūtinės tempimas.

Kas yra sezoninė alergija?

Sezoninė alergija (dar vadinama šienlige arba sezoniniu alerginiu rinitu) yra alerginė reakcija, kurią dažnai sukelia ore skraidančios medžių, žolių ir piktžolių žiedadulkės. Sezoninės alergijos požymiai paprastai yra šie: užgulusi, varvanti, niežtinti nosis; čiaudulys; ašarojančios, paburkusios, raudonos, niežtinčios akys.

Montelukast Portfarma (10mg). Vartojimas

Jūs turite vartoti tik vieną Montelukast Portfarma tabletę vieną kartą per parą, taip, kaip paskyrė gydytojas.

Vaisto reikia vartoti ir tada, kai Jums nėra simptomų ar ištikus ūminiam bronchų astmos priepuoliui.

Visada Montelukast Portfarma vartokite taip, kaip sakė gydytojas. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku.

Vartoti per burną.Suaugusieji 15 metų ir vyresniVieną 10 mg tabletę reikia vartoti vakare. Montelukast Portfarma 10 mg gali būti vartojamas su maistu ar be jo.Jeigu Jūs vartojate [Montelukast], įsitikinkite, kad Jūs nevartojate jokių kitų vaistų, kurių sudėtyje yra tos pačios veikliosios medžiagos, montelukasto.Pavartojus per didelę Montelukast Portfarma dozęNedelsdami kreipkitės į gydytoją patarimo.

Remiantis dauguma perdozavimo pranešimų, apie šalutinį poveikį nebuvo pranešta. Dažniausiai pasireiškiantys simptomai, apie kuriuos pranešta perdozavus suaugusiems ir vaikams, buvo pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir padidėjęs aktyvumas.Pamiršus pavartoti Montelukast PortfarmaStenkitės Montelukast Portfarma vartoti taip, kaip paskirta. Vis dėlto, jeigu Jūs praleidote dozę, toliau vartokite pagal įprastą planą vieną tabletę vieną kartą per parą.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Montelukast PortfarmaMontelukast Portfarma gydo Jūsų astmą tik Jums toliau vartojant šį vaistą.

Svarbu, kad Jūs Montelukast Portfarma vartotumėte taip ilgai, kaip paskyrė gydytojas. Tai padės kontroliuoti Jūsų astmą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *