Montelukast Portfarma (4mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmathen S.A.
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 4mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Kvėpavimo sistemai

Montelukast Portfarma yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais. Leukotrienai sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir pabrinkimą Jūsų plaučiuose. Blokuojant leukotrienus, Montelukast Portfarma palengvina astmos simptomus ir padeda kontroliuoti astmą.

Jūsų gydytojas paskyrė Montelukast Portfarma astmos gydymui, apsaugančiam Jus nuo astmos simptomų dieną ir naktį.

Montelukast Portfarma vartojamas 2 – 5 metų pacientų gydymui, kurių būklė nepakankamai kontroliuojama jau vartojamais vaistais ir kuriems reikalingas papildomas gydymas.

Gali būti taikomas kaip alternatyvus gydymas Montelukast Portfarma vietoj inhaliuojamųjų gliukokortikoidų 2 – 5 metų pacientams, kuriems pastaruoju metu dėl astmos neprireikė gerti gliukokortikoidų ir nustatyta, kad jie nesugeba vartoti inhaliuojamųjų gliukokortikoidų.

Montelukast Portfarma tai pat padeda apsisaugoti nuo fizinio krūvio sukeliamo kvėpavimo takų susiaurėjimo.

Pagal Jūsų vaiko astmos simptomus ir sunkumą Jūsų gydytojas nuspręs, kiek reikia vartoti Montelukast Portfarma.

Kas yra astma?

Astma yra ilgalaikė liga. Astmai būdinga:

Pasunkėjęs kvėpavimas, nes susiaurėję kvėpavimo takai. Šis kvėpavimo takų susiaurėjimas pasunkėja ar palengvėja priklausomai nuo įvairių aplinkybių.

Padidėjęs kvėpavimo takų jautrumas, todėl jie reaguoja į daugelį veiksnių, tokių kaip cigarečių dūmai, žiedadulkės, šaltas oras, fizinis krūvis.

Kvėpavimo takų gleivinės pabrinkimas (uždegimas).

Astmos simptomai, įskaitant kosulį, švokštimą ir krūtinės veržimą.

Montelukast Portfarma (4mg). Vartojimas

Šio vaisto vaikui turi būti duodama suaugusiojo priežiūroje. Vaikams, kuriems yra problemų dėl kramtomosios tabletės vartojimo, galima skirti geriamosios granulės forma.

Jūsų vaikas turi vartoti tik vieną Montelukast Portfarma tabletę vieną kartą per parą, taip, kaip paskyrė gydytojas.

Vaisto reikia vartoti ir tada, kai Jūsų vaikui nėra simptomų ar jį/ją ištikus ūminiam bronchų astmos priepuoliui.

Visada pasirūpinkite, kad Jūsų vaikas Montelukast Portfarma vartotų taip, kaip sakė gydytojas. Jeigu abejojate, pasitarkite su Jūsų vaiko gydytoju ar vaistininku.

Vartoti per burną.Vaikai nuo 2 iki 5 metų

Vieną Montelukast Portfarma 4 mg kramtomąją tabletę reikia vartoti vakare. Montelukast Portfarma 4 mg kramtomųjų tablečių negalima vartoti iš karto su maistu; jas reikia vartoti mažiausiai 1 val. prieš valgį arba 2 val. po jo.

Jeigu Jūsų vaikas vartoja Montelukast Portfarma, įsitikinkite, kad Jūsų vaikas nevartoja jokių kitų vaistų, kurių sudėtyje yra tos pačios veikliosios medžiagos – montelukasto.Jūsų vaikui pavartojus per didelę Montelukast Portfarma dozęNedelsdami kreipkitės į Jūsų vaiko gydytoją patarimo.

Remiantis dauguma perdozavimo pranešimų, apie šalutinį poveikį nebuvo pranešta. Dažniausiai pasireiškiantys simptomai, apie kuriuos pranešta perdozavus suaugusiems ir vaikams, buvo pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir padidėjęs aktyvumas.Pamiršus Jūsų vaikui pavartoti Montelukast PortfarmaStenkitės Montelukast Portfarma duoti taip, kaip paskirta. Vis dėlto, jeigu Jūsų vaikas praleido dozę, toliau vartokite pagal įprastą planą vieną tabletę vieną kartą per parą.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozęVaikui nustojus vartoti Montelukast PortfarmaMontelukast Portfarma gydo Jūsų vaiko astmą tik Jūsų vaikui toliau vartojant vaistą. Svarbu, kad Jūsų vaikas Montelukast Portfarma vartotų taip ilgai, kaip paskyrė gydytojas. Tai padės kontroliuoti Jūsų vaiko bronchų astmą. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *