Montelukast Teva (4mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Teva Pharmaceutical Industries
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 4mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Kvėpavimo sistemai

Montelukast Teva kramtomosios tabletės yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais. Leukotrienai plaučiuose sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą. Blokuodamos leukotrienus Montelukast Teva kramtomosios tabletės palengvina bronchų astmos simptomus ir padeda kontroliuoti bronchų astmą.

Gydytojas paskyrė Montelukast Teva kramtomąsias tabletes Jūsų vaiko bronchų astmos gydymui, kad užkirsti kelią bronchų astmos simptomams dieną ir naktį.

Montelukast Teva kramtomosiomis tabletėmis gydomi 2-5 metų pacientai, kurių ligos požymiai nepakankamai kontroliuojami jau vartojamais vaistais ir kuriems reikalingas papildomas gydymas.

Montelukast Teva kramtomąsias tabletes taip pat galima vartoti kaip alternatyvų gydymą inhaliuojamiesiems kortikosteroidams 2-5 metų vaikams, kurie pastaruoju metu bronchų astmos gydymui geriamųjų kortikosteroidų nevartojo ir, kuriems įrodyta, kad jie negali vartoti inhaliuojamųjų kortikosteroidų.

Montelukast Teva kramtomosios tabletės taip pat padeda 2 metų ir vyresniems pacientams užkirsti kelią fizinio krūvio sukeliamiems astmos simptomams.

Gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų vaiko bronchų astmos simptomus ir sunkumą, nuspręs kaip reikia vartoti Montelukast Teva kramtomąsias tabletes.

Kas yra bronchų astma?

Bronchų astma yra ilgai trunkanti liga.

Bronchų astmai būdinga:

  • Apsunkintas kvėpavimas dėl kvėpavimo takų susiaurėjimo. Nuo įvairių aplinkybių priklauso, kiek kvėpavimo takai, daugiau ar mažiau, susiaurėja.
  • Jautrūs kvėpavimo takai, kurie reaguoja į daugelį veiksnių, kaip antai cigarečių dūmai, žiedadulkės, šaltas oras ar fiziniai pratimai.
  • Kvėpavimo takus išklojančių audinių patinimas (uždegimas).

Bronchų astmos požymiai yra šie: kosulys, dusulys ir krūtinės spaudimas.

Montelukast Teva (4mg). Vartojimas

Įsitikinkite, kad

Jūsų vaikas visada vartoja Montelukast Teva kramtomąsias tabletes taip, kaip paskyrė gydytojas, netgi ir tada, kai Jūsų vaikui nėra simptomų, ir esant ūminiam bronchų astmos priepuoliui. Jeigu abejojate, pasitarkite su Jūsų vaiko gydytoju ar vaistininku.

Įprastinė vaikų nuo 2 iki 5 metų dozė yra viena Montelukast Teva 4 mg kramtomoji tabletė vakare. Montelukast Teva 4 mg kramtomųjų tablečių negalima vartoti valgio metu.

Jeigu Montelukast Teva kramtomųjų tablečių vartojimas susijęs su maistu, tabletę reikia išgerti 1 val. prieš valgį arba 2 val. po jo.

Montelukast Teva kramtomųjų tablečių vartojimo saugumas ir veiksmingumas jaunesniems kaip 2 metų vaikams nenustatytas.

Montelukast Teva kramtomųjų tablečių negalima vartoti kartu su kitais vaistiniais preparatais, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos montelukasto.

Vaikui pavartojus per didelę Montelukast Teva dozę

Jeigu Jūsų vaikas (ar kas nors kitas) nurijo daugiau tablečių, nedelsiant kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių arba į Jūsų vaiko gydytoją patarimo. Tikėtina, kad perdozavimas pilvo skausmą, mieguistumą, troškulį, galvos skausmą, vėmimą ir nevalingus judesius. Pasiimkite su savimi šį pakuotės lapelį, likusias tabletes ir dėžutę, kad gydytojas arba ligoninės personalas žinotų, kokias tabletes vaikas išgėrė.

Pamiršus vaikui pavartoti Montelukast Teva

Jeigu Jūsų vaikas praleido dozę, toliau vartokite pagal įprastą planą vieną tabletę vieną kartą per parą.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Vaikui nustojus vartoti Montelukast Teva

Svarbu, kad Jūsų vaikas Montelukast Teva kramtomąsias tabletes esant arba nesant ligos simptomų vartotų taip ilgai, kaip paskyrė gydytojas. Tai padės kontroliuoti Jūsų vaiko bronchų astmą. Montelukast Teva kramtomosios tabletės gali padėti kontroliuoti astmos eigą tik tada, kai jos nuolat vartojamos.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *