Montelukast Teva (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 5mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Kvėpavimo sistemai

Montelukast Teva kramtomosios tabletės yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais. Leukotrienai plaučiuose sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą. Blokuodamos leukotrienus Montelukast Teva kramtomosios tabletės palengvina bronchų astmos simptomus ir padeda kontroliuoti bronchų astmą.

Gydytojas paskyrė Montelukast Teva kramtomąsias tabletes Jūsų vaiko bronchų astmos gydymui, kad užkirsti kelią bronchų astmos simptomams dieną ir naktį.

Montelukast Teva kramtomosios tabletės vartojamos gydyti 6-14 metų pacientus, kurių ligos požymiai nepakankamai kontroliuojami jau vartojamais vaistais ir kuriems reikalingas papildomas gydymas.

Taip pat Montelukast Teva kramtomąsias tabletes galima vartoti kaip alternatyvų gydymą inhaliuojamiesiems kortikosteroidams 6-14 metų vaikams, kurie pastaruoju metu bronchų astmos gydymui geriamųjų kortikosteroidų nevartojo ir, kuriems įrodyta, kad jie negali vartoti inhaliuojamųjų kortikosteroidų.

Montelukast Teva kramtomosios tabletės taip pat padeda 6-14 metų pacientams užkirsti kelią fizinio krūvio sukeliamiems astmos simptomams.

Atsižvelgdamas į Jūsų vaiko astmos simptomus ir jų sunkumą gydytojas nustatys, kiek Montelukast Teva kramtomųjų tablečių reikia vartoti.

Kas yra bronchų astma?

Bronchų astma yra ilgai trunkanti liga.

Bronchų astmai būdinga:

Apsunkintas kvėpavimas dėl kvėpavimo takų susiaurėjimo. Nuo įvairių aplinkybių priklauso, kiek kvėpavimo takai, daugiau ar mažiau, susiaurėja.

Jautrūs kvėpavimo takai, kurie reaguoja į daugelį veiksnių, kaip antai cigarečių dūmai, žiedadulkės, šaltas oras ar fiziniai pratimai.

Kvėpavimo takus išklojančių audinių patinimas (uždegimas).

Bronchų astmos požymiai yra šie: kosulys, dusulys ir krūtinės spaudimas.

Montelukast Teva (5mg). Vartojimas

Pasirūpinkite, kad Jūsų vaikas Montelukast Teva kramtomųjų tablečių visada vartotų tiksliai, kaip nurodė gydytojas, net kai Jūsų vaikui nėra simptomų ar jeigu Jūsų vaiką ištinka astmos priepuolis. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Įprastinė dozė 6 - 14 metų vaikams yra viena Montelukast Teva 5 mg kramtomoji tabletė per parą, kurią reikia vartoti vakare.Jeigu Montelukast Teva kramtomųjų tablečių vartojimas derinamas su valgymo laiku, jų reikia vartoti vakare, 1 val. prieš valgį, arba po jo praėjus 2 valandoms.Montelukast Teva kramtomųjų tablečių saugumas ir veiksmingumas jaunesniems negu 2 metų vaikams nenustatytas.Montelukast Teva kramtomųjų tablečių negalima vartoti kartu su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra tos pačios veikliosios medžiagos, t. y. montelukasto.Pavartojus per didelę Montelukast Teva dozę

Jeigu Jūsų vaikas ar kas nors kitas nurijo per daug tablečių, nedelsdami kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių ar gydytoją. Perdozavimo simptomai yra pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir nevalingi judesiai.

Vykdami į ligoninę ar pas gydytoją, su savimi pasiimkite šį lapelį, kiek nors likusių tablečių ir talpyklę tam, kad jie žinotų, kokių tablečių pavartota.Pamiršus pavartoti Montelukast Teva

Jeigu pamiršote pavartoti tabletę, tiesiog toliau tęskite įprastą dozavimą. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.Jeigu Jūsų vaikas nustojo vartoti Montelukast Teva

Būtina tęsti Montelukast Teva kramtomųjų tablečių vartojimą, kai simptomų yra ir kai jų nėra, tiek laiko, kiek Jūsų vaikui paskyrė gydytojas tam, kad būtų užtikrinta tinkama Jūsų vaiko astmos kontrolė.

Montelukast Teva kramtomosios tabletės gali padėti kontroliuoti astmą tik jų vartojant ilgą laiką.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaistinio preparato vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistinink

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *