Montelukast Torrent (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Heumann Pharma GmbH & Co. Generica KG
Veiklioji medžiaga: Montelukastas
Stiprumas: 5mg

Montelukast Torrent yra leukotrienų receptorių antagonistas, kuris blokuoja medžiagas, vadinamas leukotrienais.

Leukotrienai plaučiuose sukelia kvėpavimo takų susiaurėjimą ir patinimą. Blokuodamas leukotrienus Montelukast Torrent palengvina bronchų astmos simptomus ir padeda kontroliuoti bronchų astmą.

Gydytojas paskyrė Montelukast Torrent bronchų astmos gydymui, kad užkirstų kelią bronchų astmos simptomams dieną ir naktį.

Montelukast Torrent gydomi pacientai, kurių ligos požymiai nepakankamai kontroliuojami jau vartojamais vaistais ir kuriems reikalingas papildomas gydymas.

Taip pat Montelukast Torrent galima vartoti kaip alternatyvų gydymą inhaliuojamiesiems kortikosteroidams 6-14 metų vaikams, kurie pastaruoju metu bronchų astmos gydymui geriamųjų kortikosteroidų nevartojo ir, kuriems įrodyta, kad jie negali vartoti inhaliuojamųjų kortikosteroidų.

Montelukast Torrent taip pat padeda užkirsti kelią fizinio krūvio sukeliamam kvėpavimo takų susiaurėjimui.

Gydytojas, atsižvelgęs į Jūsų ar Jūsų vaiko bronchų astmos simptomus ir sunkumą, nuspręs kaip reikia vartoti Montelukast Torrent.

Kas yra bronchų astma?

Bronchų astma yra ilgai trunkanti liga.

Bronchų astmai būdinga:

Apsunkintas kvėpavimas dėl kvėpavimo takų susiaurėjimo. Nuo įvairių aplinkybių priklauso, kiek kvėpavimo takai, daugiau ar mažiau, susiaurėja.

Jautrūs kvėpavimo takai, kurie reaguoja į daugelį veiksnių, kaip antai cigarečių dūmai, žiedadulkės, šaltas oras ar fiziniai pratimai.

Kvėpavimo takus išklojančių audinių patinimas (uždegimas).

Bronchų astmos požymiai yra šie: kosulys, dusulys ir krūtinės spaudimas.

Montelukast Torrent (5mg). Vartojimas

Jūs ar Jūsų vaikas turi vartoti tik vieną Montelukast Torrent tabletę vieną kartą per parą, taip, kaip paskyrė gydytojas.

Vaisto reikia vartoti ir tada, kai Jums ar Jūsų vaikui nėra simptomų, ir esant ūminiam bronchų astmos priepuoliui.

Visada pasirūpinkite, kad Jūs ar Jūsų vaikas Montelukast Torrent vartotų taip, kaip sakė gydytojas. Jeigu abejojate, pasitarkite su Jūsų vaiko gydytoju ar vaistininku.

Vartoti per burną. Tabletė gali būti praryta ar sukramtyta. Jei praryta, tai turi būti užgerta pakankamu kiekiu skysčio (pvz.: stikline vandens).Vaikai nuo 6 iki 14 metų

Vieną Montelukast Torrent 5 mg kramtomąją tabletę vartoti vakare. Montelukast Torrent 5 mg kramtomųjų tablečių negalima vartoti valgio metu. Jas reikėtų vartoti mažiausiai 1 val. prieš valgį arba 2 val. po jo.Jeigu Jūs ar Jūsų vaikas vartoja Montelukast Torrent, įsitikinkite, kad Jūs ar jis (ji) nevartoja jokių kitų vaistų, kurių sudėtyje yra tos pačios veikliosios medžiagos – montelukasto.Vaikams nuo 2 iki 5 metų galima vartoti Montelukast Torrent 4 mg kramtomųjų tablečių .

Vaikams nuo 6 iki 14 metų galima vartoti Montelukast Torrent 5 mg kramtomųjų tablečių.Jums ar Jūsų vaikui pavartojus per didelę Montelukast Torrent dozę

Nedelsdami kreipkitės į savo ar vaiko gydytoją patarimo.Remiantis dauguma perdozavimo pranešimų, apie šalutinį poveikį nebuvo pranešta. Dažniausiai pasireiškiantys simptomai, apie kuriuos pranešta perdozavus suaugusiems ir vaikams, buvo pilvo skausmas, mieguistumas, troškulys, galvos skausmas, vėmimas ir padidėjęs aktyvumas.Pamiršus Jums ar Jūsų vaikui pavartoti Montelukast Torrent

Stenkitės Montelukast Torrent vartoti taip, kaip paskirta. Vis dėlto, jeigu Jūs ar Jūsų vaikas praleido dozę, toliau vartokite pagal įprastą planą vieną tabletę vieną kartą per parą.Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Jums ar Jūsų vaikui nustojus vartoti Montelukast Torrent

Montelukast Torrent gydo Jūsų ar Jūsų vaiko bronchų astmą tik Jums ar jam (jai) toliau vartojant vaistą.Svarbu, kad Jūs ar Jūsų vaikas Montelukast Torrent vartotų taip ilgai, kaip paskyrė gydytojas. Tai padės kontroliuoti Jūsų ar Jūsų vaiko bronchų astmą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *