Motilium (10mg) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: Janssen-Cilag S.A.
Veiklioji medžiaga: Domperidonas
Stiprumas: 10mg
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai

Veiklioji tablečių medžiaga yra domperidonas – pykinimo ir vėmimo simptomus slopinantis vaistas.

Motilium tabletės vartojamos

Suaugusiems ir paaugliams (vyresniems negu 12 metų ir sveriantiems daugiau kaip 35 kg)

– esant pykinimui ir vėmimui, pilnumo pojūčiui ar pilvo pūtimui, nemaloniems pojūčiams skrandžio srityje bei gastroezofaginiam refliuksui.

Kūdikiams ir vaikams

– esant pykinimui ir vėmimui.

Motilium (10mg) (1). Vartojimas

Motilium visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas.

Jeigu dėl ko nors abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu simptomai per 14 dienų nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją.

Motilium rekomenduojama gerti prieš valgį. Pavartojus po valgio, vaisto absorbcija yra šiek tiek uždelsta.

Suaugusiems ligoniams ir vyresniems kaip 12 metų bei sveriantiems daugiau kaip 35 kg paaugliams (dėl jaunesnių ligonių gydymo reikia kreiptis į gydytoją, kuris paskirs vartoti kitas geriamąsias Motilium formas)

Reikia gerti po vieną arba dvi tabletes (10-20 mg) 3-4 kartus per dieną 15-30 min. prieš valgį arba einant miegoti. Per parą negalima gerti daugiau kaip 80 mg medikamento. Tabletes reikia nuryti užsigeriant vandeniu. Tablečių negalima kramtyti.

Pavartojus per didelę Motilium dozę

Perdozavimo atveju gali pasireikšti susijaudinimas, sąmonės pokyčiai ar transo būsena, priepuoliai, sumišimas, mieguistumas, nekontroliuojami judesiai, pavyzdžiui: nenormalūs akių judesiai arba nenormali padėtis, tokia kaip susuktas kaklas. Išgėrus per daug Motilium, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją, vaistininką ar apsinuodijimų centrą, ypač tais atvejais, kai apsinuodija vaikas.

Informacija gydytojui

Rekomenduojama ligonį atidžiai prižiūrėti, išplauti skrandį, duoti gerti aktyvintosios anglies ir taikyti pagalbines priemones. Anticholinerginis vaistinis preparatas nuo parkinsonizmo gali padėti slopinti ekstrapiramidines reakcijas.

Pamiršus pavartoti Motilium

Pamirštą dozę būtina išgerti tuoj pat, kai tik prisimenama. Tačiau, jeigu jau beveik yra atėjęs kitos dozės gėrimo laikas, Jūs taip pat galite palaukti ir vaistą išgerti laikui atėjus. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *