MOVIPREP

0
+0 -0

Gamintojas: Norgine Limited
Veiklioji medžiaga: Makrogolis 3350, Natrio sulfatas, bevandenis, Natrio chloridas, Kalio chloridas, Natrio askorbatas
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai

MOVIPREP yra citrinų skonio vidurius laisvinantys vaistai keturiuose paketėliuose. Yra du dideli paketėliai (paketėliai A) ir du maži paketėliai (paketėliai B). Visi jie reikalingi vienai procedūrai.

Jums paskirta vartoti MOVIPREP tam, kad būtų išvalytas žarnynas prieš jo tyrimą. Dėl MOVIPREP poveikio ištuštinamas žarnyno turinys, todėl galite tikėtis, kad bus skysti viduri

MOVIPREP. Vartojimas

MOVIPREP visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta dozė yra 2 litrai tirpalo, kuris pagaminamas taip, kaip nurodyta toliau.

Šioje pakuotėje yra 2 permatomi maišeliai, kurių kiekviename yra viena pora paketėlių: paketėlis A ir paketėlis B. Kiekviena paketėlių pora (A ir B) turi būti ištirpinta viename litre vandens. Šios pakuotės pakanka, kad būtų pagaminti 2 litrai MOVIPREP tirpalo.

Prieš vartodami MOVIPREP, atidžiai perskaitykite šias instrukcijas. Jūs turite žinoti

  • Kada vartoti MOVIPREP
  • Kaip paruošti MOVIPREP
  • Kaip gerti MOVIPREP 
  • Kokio poveikio reikia tikėtis


Kada vartoti MOVIPREP


Jūsų gydytojas ar slaugytojas turi Jums išaiškinti, kada vartoti MOVIPREP. Turite baigti vartoti MOVIPREP prieš pradedant klinikinį tyrimą:

arba

išgerkite 1 litrą MOVIPREP vakare prieš tyrimą ir 1 litrą tyrimo dienos ryte,

arba

išgerkite 2 litrus vakare prieš tyrimą.

Svarbu: išgėrę MOVIPREP, nevalgykite jokių kietų maisto produktų iki tol, kol bus baigtas tyrimas.

Kaip paruošti MOVIPREP

Atidarykite vieną permatomą maišelį ir išimkite paketėlius A ir B.

Supilkite abiejų paketėlių A ir B turinį į matavimo ąsotį, kuriame telpa 1 litras vandens.

Pripilkite į indą vandens iki 1 litro žymės ir maišykite, kol visi milteliai ištirps ir MOVIPREP tirpalas taps skaidrus ar šiek tiek miglotas. Tai gali trukti iki 5 minučių.

Kaip gerti MOVIPREP

Išgerkite pirmąjį MOVIPREP tirpalo litrą per vieną ar dvi valandas. Stenkitės gerti po stiklinę tirpalo kas 10–15 minučių.

Kai būsite pasiruošęs, pagaminkite ir gerkite antrą litrą MOVIPREP tirpalo, padarytą iš paketėlių A ir B turinio iš likusio maišelio.

Šios procedūros metu rekomenduojama gerti dar vieną litrą grynų skysčių, kad nebūtumėte labai ištroškę ir apsisaugotumėte nuo dehidratacijos (skysčių netekimo). Tinka vanduo, skysta sriuba, vaisių sultys (be minkštimo), gaivieji gėrimai, kava ar arbata (be pieno). Šiuos gėrimus galite gerti bet kuriuo Jums patogiu laiku.

Kokio poveikio reikia tikėtis

Pradėjus gerti MOVIPREP, svarbu, kad būtumėte netoli tualeto. Tam tikru momentu Jūs pradėsite skystai tuštintis. Tai normalu ir rodo, kad MOVIPREP tirpalas veikia. Baigę gerti, Jūs greitai nustosite tuštintis.

Jei laikysitės šių nurodymų, Jūsų žarnynas bus švarus, ir tai padės sėkmingai atlikti tyrimą.

Pavartojus per didelę MOVIPREP dozę

Pavartojus per didelę MOVIPREP dozę, Jums gali atsirasti didelis viduriavimas, kuris gali sukelti dehidrataciją (skysčių netekimą). Gausiai gerkite skysčių, ypač vaisių sulčių. Jei nerimaujate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti MOVIPREP

Jei pamiršote pavartoti MOVIPREP, išgerkite dozę, kai tik atsiminsite. Jei atsiminsite praėjus kelioms valandoms po to laiko, kai turėjote jį išgerti, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką patarimo. Svarbu, kad užbaigtumėte pasiruošimą likus ne mažiau kaip vienai valandai iki procedūros.

Jeigu kiltų daugiau klausimų apie šio preparato vartojimą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vaikai

MOVIPREP negalima vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams ir paaugliams.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *