MUCINUM

0
+0 -0

Gamintojas: Innothera Chouzy
Veiklioji medžiaga: Amerikinių šaltekšnių (Frangula purshiana) žievės sausasis ekstraktas, Senų (Cassia senna) sausasis ekstraktas, Kvapiųjų čilmedžių (Peumus boldus) lapų milteliai, Anyžinių ožiažolių (Pimpinella anisum) vaisių milteliai

MUCINUM yra augalinis vidurius paleidžiantis vaistas.

Juo rekomenduojama trumpai gydyti retkarčiais pasireiškiantį vidurių užkietėjimą.

MUCINUM. Vartojimas

MUCINUM visada vartokite tiksliai, kaip nurodyta šiame lapelyje. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vyresniems nei 12 metų paaugliams ir suaugusiems Įprasta dozė yra 1 tabletė per parą. Vaisto reikia išgerti prieš miegą.

Be gydytojo konsultacijos vaisto negalima vartoti ilgiau nei 1-2 savaites. Jei simptomai išlieka vartojant vaistą, būtina kreiptis į gydytoją.

Vartojant vaisto negalima suvartoti daugiau nei 30 mg hidroksiantracenų glikozidų per parą. Tokia dozė yra vienoje MUCINUM tabletėje.

Pavartojus per didelę MUCINUM dozę

Vaisto perdozavus arba vartojant jo dažniau nei rekomenduojama dažniausiai atsiranda spazminiai pilvo skausmai ir sunkus viduriavimas, kurio metu netenkama daug skysčių ir elektrolitų. Tai ypač svarbu vyresnio amžiaus pacientams. Tokiu atveju būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pamiršus pavartoti MUCINUM

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

Nustojus vartoti MUCINUM

Gali vėl užkietėti viduriai. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *