Mycofenor (500mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Dr. Reddy’s Laboratories (UK) Ltd.
Veiklioji medžiaga: Mikofenolato mofetilis
Stiprumas: 500mg
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Mikofenolatas vartojamas apsaugoti organizmą nuo transplantuoto inksto, širdies ar kepenų atmetimo. Jis vadinamas imunosupresantu, nes tam, kad apsaugotų nuo transplantuoto organo atmetimo, jis slopina imuninę sistemą. Jis vartojamas kartu su kitais vaistais, t. y. ciklosporinu ir kortikosteroidais.

Mycofenor (500mg). Vartojimas

Visada tabletes vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas ir vartojimo metodas

Prarykite tabletes, užsigerdami stikline vandens. Jų nelaužykite ir nekramtykite.

Persodinus inkstus

Suaugusieji. Pirmoji dozė duodama per 72 valandas po transplantacijos. Rekomenduojama paros dozė yra 4 tabletės (2 g mikofenolato), kurias reikia išgerti per 2 kartus – 2 tabletes ryte ir 2 tabletes vakare.

Vaikai ir paaugliai (nuo 2 iki 18 metų amžiaus). Skiriama dozė labai priklauso nuo vaiko dydžio. Gydytojas, atsižvelgdamas į vaiko kūno paviršiaus plotą (ūgį ir svorį), nuspręs, kokia dozė yra tinkamiausia. Rekomenduojama dozė – po 600 mg/m2 2 kartus per parą.

Vaikai 

Persodinus širdį

Suaugusieji. Pirmoji dozė duodama per 5 paras po transplantacijos. Rekomenduojama paros dozė yra 6 tabletės (3 g mikofenolato), kurias reikia išgerti per 2 kartus – 3 tabletes ryte ir 3 tabletes vakare.

Vaikai. Nėra duomenų, kuriais remiantis būtų galima rekomenduoti mikofenolato tabletes vartoti vaikams.

Persodinus kepenis

Suaugusieji. Pirmoji dozė bus duodama praėjus mažiausiai 4 paroms po transplantacijos, kai jau galėsite nuryti vaistus. Rekomenduojama paros dozė yra 6 tabletės (3 g mikofenolato), kurias reikia išgerti per 2 kartus – 3 tabletes ryte ir 3 tabletes vakare.

Vaikai. Nėra duomenų, kuriais remiantis būtų galima rekomenduoti mikofenolato tabletes vartoti vaikams.

Pavartojus per didelę Mycofenor tablečių dozę

Jei pavartojote daugiau tablečių nei buvo paskirta arba, jei kas nors kitas atsitiktinai išgėrė Jūsų vaisto, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba iš karto vykite į ligoninę.

Pamiršus pavartoti Mycofenor tablečių

Jei pamiršote išgerti vaistus, išgerkite juos tuoj pat, kai tik prisiminsite, paskui vartokite vaistą įprastu metu.

Tačiau, jei jau greitai metas vartoti kitą dozę, pamirštąją dozę praleiskite ir išgerkite tik kitą dozę.

Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Nustojus vartoti Mycofenor tabletes

Gydymas tęsiamas tiek, kiek reikia imunitetą slopinančio poveikio, kad būtų organizmas apsaugomas nuo persodinto organo atmetimo.

Gydymo nutraukimas gali padidinti persodinto organo atmetimo tikimybę, todėl nenustokite vartoti vaisto tol, kol nenurodys Jūsų gydytojas.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *