Mycophenolate mofetil Ranbaxy

0
+0 -0

Gamintojas: Ranbaxy Ireland Limited
Veiklioji medžiaga: Mikofenolato mofetilis
Stiprumas: 500mg
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Mikofenolato mofetilis priklauso vaistų grupei vadinamai imunosupresantais.

Šis vaistas skiriamas siekiant, kad Jūsų organizmas neatmestų persodinto inksto, širdies ar kepenų. Mikofenolato mofetilis vartojamas kartu su kitais vaistais, vadinamais ciklosporinu ir kortikosteroidais.

Mycophenolate mofetil Ranbaxy. Vartojimas

Mycophenolate mofetil-Ranbaxy visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką. Paprastai Mycophenolate mofetil Ranbaxy vartojama taip:Persodinus inkstusSuaugusiesiems:

Pirmoji vaisto dozė Jums bus paskirta per 72 valandas po inksto persodinimo operacijos. Rekomenduojama paros dozė yra 4 tabletės (2 g veikliosios medžiagos), kurias reikia išgerti per 2 kartus. Tai reiškia, jog 2 tabletes reikia išgerti iš ryto ir 2 tabletes – vakare.Vaikams (2 – 18 metų amžiaus):

Skiriama dozė priklausys nuo vaiko dydžio. Jūsų gydytojas, atsižvelgdamas į vaiko kūno paviršiaus plotą (ūgį ir svorį), nuspręs, kokia yra tinkamiausia dozė. Rekomenduojama dozė yra po 600 mg/m2 du kartus per parą.Persodinus širdįSuaugusiesiems:

Pirmoji vaisto dozė Jums bus paskirta per 5 paras po širdies persodinimo operacijos. Rekomenduojama paros dozė yra 6 tabletės (3 g veikliosios medžiagos), kurias reikia išgerti per 2 kartus. Tai reiškia, jog 3 tabletes reikės išgerti iš ryto, 3 tabletes – vakare.Vaikams:

Kaip vartoti Mycophenolate mofetil Ranbaxy vaikams, kuriems persodinta širdis, duomenų nėraPersodinus kepenisSuaugusiesiems:

Pirmoji geriamojo Mycophenolate mofetil Ranbaxy dozė Jums bus paskirta praėjus mažiausiai 4 paroms po kepenų persodinimo operacijos, kai jau galėsite nuryti geriamus vaistus. Rekomenduojama paros dozė yra 6 tabletės (3 g veikliosios medžiagos), kurias reikės išgerti per 2 kartus. Tai reiškia, jog 3 tabletes gersite iš ryto, 3 tabletes – vakare.Vaikams:

Kaip vartoti Mycophenolate mofetil Ranbaxy vaikams, kuriems persodintos kepenys, duomenų nėra.Vartojimo metodasNurykite tabletes užgerdami stikline vandens. Nelaužykite ir nesmulkinkite tablečių.Gydymas bus tęsiamas tol, kol reikės slopinti imuninę sistemą, kad nebūtų atmestas Jums persodintas organas.Pavartojus per didelę Mycophenolate mofetil Ranbaxy dozęJei išgėrėte daugiau tablečių nei Jums buvo nurodyta, arba jei kas nors kitas atsitiktinai išgėrė Jūsų vaisto, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba tuoj pat važiuokite į ligoninę.Pamiršus pavartoti Mycophenolate mofetil-RanbaxyJei nurodytu laiku pamiršote išgerti vaisto, išgerkite jo tuoj pat, kai tik prisiminsite; paskui vartokite vaistą įprastu laiku.Nustojus vartoti Mycophenolate mofetil RanbaxyNustojus gydytis Mycophenolate mofetil Ranbaxy, gali padidėti Jums persodinto organo atmetimo tikimybė. Kol nenurodys Jūsų gydytojas, nenustokite vartoti šio vaisto.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *