Naftizin (0,5mg/ml)

+2
+2 -0

Gamintojas: AS „Olainfarm“
Veiklioji medžiaga: Nafazolinas
Stiprumas: 0,5mg/ml

Naftzin sudėtyje yra kraujagysles sutraukiančios medžiagos nafazolino, kuri sumažina nosies ertmės gleivinės paburkimą. Todėl palengvėja kvėpavimas pro nosį ir sekreto nutekėjimas. Naftizin pradeda veikti per kelias minutes ir jo poveikis trunka apie 4-6 valandas.

Naftizin vartojamas:

susirgus ūmine sloga, kai reikia palengvinti sekreto nutekėjimą ir sumažinti gleivinės paburkimą.

simptomams palengvinti sergant prienosinių ančių uždegimu (sinusitu).

Naftizin (0,5mg/ml). Vartojimas

Naftizin visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vaisto negalima vartoti ilgiau kaip 5-7 dienas.

2 metų ir vyresniems vaikams: lašinti po 1-2 0,5 mg/ml tirpalo lašus į kiekvieną nosies landą kas 10-12 valandų. Negalima vartoti dažniau kaip 2 kartus per 24 valandas.

Vyresniems kaip 12 metų paaugliams ir suaugusiesiems: lašinti po 3-4 0,5 mg/ml tirpalo lašus į kiekvieną nosies landą 3-4 kartus per parą.

Prieš pirmą kartą vartojant vaisto, polietileno buteliuko dangtelį reikia užsukti kaip galima stipriau. Tuomet dangtelyje esanti smeigė praduria skylutę. Po to dangtelį reikia atsukti ir nuimti, o tirpalą lašinti į nosį lengvai suspaudus buteliuką.

Prieš vartojant vaisto polietileno buteliuką su lašintuvu reikia palaikyti rankose, kad vaistas sušiltų iki kūno temperatūros. Pavartojus vaisto, dangtelį reikia sandariai užsukti ir vaistą laikyti tamsioje vietoje (ne ilgiau kaip 28 dienas).Vaisto vartoti jaunesniems nei 2 metų vaikams draudžiama.Pavartojus per didelę Naftizin dozę

Vaistinio preparato vartojant ilgai ir perdozavus, gali pasireikšti bendrinių simptomų dėl vaisto absorbcijos, pvz., svaigulys, padidėjęs arterinis kraujospūdis. Tokiu atveju vaisto vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.Pamiršus pavartoti Naftizin

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *