Nicerium (10mg)

+2
+3 -1

Gamintojas: Salutas Pharma GmbH
Veiklioji medžiaga: Nicergolinas
Stiprumas: 10mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai

Nicerium veiklioji medžiaga yra nicergolinas. Tai pusiau sintetinė medžiaga gauta iš skalsių (rugių kūlių). Nicerium yra kraujagysles plečiantis vaistas. Jis tinka senyviems pacientams, kuriems sutrinka smegenų veikla, pvz., sumažėja gebėjimas susikaupti, susilpnėja atmintis, sutrinka orientacija, sutrinka miegas.

Nicerium (10mg). Vartojimas

Nicerium visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu nesilaikysite vartojimo nurodymų, Nicerium gali sukelti nepageidaujamą poveikį.

Įprasta dozė yra 2-3 Nicerium 10 mg tabletės per parą.

Jeigu Jums atrodo, kad vaistas veikia nepakankamai veiksmingai, pasakykite gydytojui. Gydytojas įvertins Jūsų būklę ir gali Jums padidinti paros dozę.

Maksimali dozė yra 6 Nicerium 10 mg tabletės per parą.

Paros dozę galima gerti iš karto arba per kelis kartus.

Tabletes nurykite nesukramtytas, užsigerkite šiek tiek skysčio, pvz., stikline vandens. Vaistą vartokite prieš valgį arba valgio metu.

Ligos simptomai palengvėja ne iš karto, bet palaipsniui, todėl Nicerium reikia vartoti ilgai.

Nicerium gydymosi metu reguliariai, bet ne rečiau kaip kas šešis mėnesius, apsilankykite pas gydytoją. Gydytojas įvertins, ar reikia tęsti gydymą Nicerium tabletėmis.

Pavartojus per didelę Nicerium dozę

Pavartojus per didelę Nicerium dozę gali stipriai sumažėti kraujo spaudimas.

Žmonių apsinuodijimo šiuo vaistu atvejų nežinoma, tačiau tyrimų su žiurkėmis, pelėmis bei šunimis duomenimis, apsinuodijimo metu pasireiškė nuovargis, drebulys, sutriko judesių koordinacija ir kvėpavimas.

Jeigu pavartojote didesnę Nicerium dozę, negu Jums paskyrė gydytojas, arba jeigu apsinuodijote šiuo vaistu, skubiai kreipkitės į gydytoją, pvz., skambinkite į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba bendruoju pagalbos telefono numeriu 112.

Pamiršus pavartoti Nicerium

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Toliau Nicerium vartokite taip, kaip Jums nurodė gydytojas.

Nustojus vartoti Nicerium

Jeigu norite nustoti vartoti Nicerium arba nutraukti gydymą anksčiau, negu Jums buvo nurodyta, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *