Nicotinell Mint (2mg)

0
+0 -0

Gamintojas: FAMAR S.A.
Veiklioji medžiaga: Nikotinas
Stiprumas: 2mg

Nicotinell priskiriama grupei vaistų, kurie vartojami metant rūkyti.

Nicotinell sudėtyje yra nikotino, medžiagos, kuri yra viena tabako sudedamųjų dalių.

Kramtant Nicotinell gumą, palaipsniui išsiskiria nikotinas, kuris absorbuojamas burnos gleivinėje.

Šis medicininis produktas palengvina nikotino abstinencijos simptomus metantiems rūkyti, kai yra priklausomybė nuo nikotino.

Patarimai ir paciento palaikymas paprastai pagerina gydymo rezultatus.

Nicotinell Mint (2mg). Vartojimas

Nicotinell visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Galimybė mesti rūkyti padidėja, jeigu pradėjus vartoti kramtomosios gumos ir per visą gydymo trukmę, nerūkoma.Yra du Nicotinell kramtomosios gumos stiprumai: 2 mg ir 4 mg. Tinkama dozė nustatoma atsižvelgiant į tai, kiek Jūs anksčiau rūkėte. Vartokite 4 mg Nicotinell gumą, jei:

Jūsų priklausomybė nuo nikotino yra didelė ar labai didelė;

Jums anksčiau nepavyko mesti rūkyti vartojant Nicotinell 2 mg gumą;

kyla grėsmė vėl pradėti rūkyti dėl sunkių nikotino abstinencijos simptomų.Kitais atvejais reikėtų vartoti 2 mg kramtomąją gumą.Tinkama dozė parenkama pagal šią lentelę:Silpna ir vidutinė priklausomybė nuo nikotino

-Vidutinė ir stipri priklausomybė nuo nikotino

-Stipri ir labai stipri priklausomybė nuo nikotino

-

---

-

-Surūkoma mažiau negu 20 cigarečių per dieną

-Surūkoma nuo 20 iki 30 cigarečių per dieną

-Surūkoma daugiau negu 30 cigarečių per dieną

-

-Rekomenduojama mažos dozės (2 mg) guma.

-Galima vartoti mažos (2 mg) arba didelės (4 mg) dozės gumą, priklausomai nuo paciento charakteristikos ir jo pasirinkimo.-Rekomenduojama didelės dozės (4 mg) guma.

-

-

Jeigu vartojant didelės dozės gumą (4 mg) pastebimos nepageidaujamos reakcijos, tada rekomenduojama vartoti mažos dozės gumą (2 mg).Vartojimo instrukcija:

Vieną gumos gabalėlį kramtyti tol, kol skonis taps aštrus.

Palaikykite gumą tarp dantenų ir skruosto.

Susilpnėjus skoniui, vėl pakramtykite gumą.

Kad nikotinas išsiskirtų palaipsniui, kartokite šią procedūrą apie 30 minučių.Nenurykite gumos.Dozavimas vyresniems nei 18 metų pacientams:

Sukramtykite vieną gabalėlį Nicotinell, kai jaučiate norą rūkyti. Nicotinell gumą kramtykite kas 1-2 valandas. Dažniausiai pakanka 8-12 gabalėlių per dieną. Jei vis dar jaučiate norą rūkyti, galite dar kramtyti gumos. Nekramtykite daugiau nei 25 gabalėlių 2 mg Nicotinell gumos.

Gydymo trukmė yra individuali. Vidutiniškai gydymas trunka 3 mėnesius. Po 3 mėnesių reikia palaipsniui mažinti sukramtomos Nicotinell gumos kiekį. Gydymas baigiamas, kai per dieną sukramtomi 1-2 Nicotinell gabalėliai. Nerekomenduojama vartoti Nicotinell gumos ilgiau nei 6 mėnesius. Tačiau, kai kuriems pacientams gali tekti tęsti gydymą Nicotinell, kad vėl negrįžtų prie žalingo įpročio.Jei vartojate Nicotinell ilgiau nei 9 mėnesius, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Jų rekomendacijos gali padėti Jums mesti rūkyti.Vaikai ir paaugliai (< 18 metų)

Nepasitarus su gydytoju nikotino vartoti jaunesniems negu 18 metų asmenims negalima.Pavartojus per didelę Nicotinell vaistinės kramtomosios gumos dozę

Kramtant per daug Nicotinell gumos, atsiranda tokie patys simptomai kaip ir surūkius per daug cigarečių. Perdozavus nikotino dažniausiai pasireiškia silpnumas, prakaitavimas, seilėtekis, galvos svaigimas, deginimas gerklėje, pykinimas, vėmimas, viduriavimas, pilvo skausmas, klausos ar regos sutrikimai, galvos skausmas, širdies ritmo sutrikimai (tachikardija ir širdies aritmija), dusulys, nusilpimas, kraujotakos sutrikimai, koma ir traukuliai.Pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, jei patiriate minėtus simptomus.Jei nikotinu apsinuodijo vaikas, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Net mažos nikotino dozės yra pavojingos vaiko gyvybei.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *