Nimbex (2mg/ml) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.
Veiklioji medžiaga: Cisatrakuris
Stiprumas: 2mg/ml
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

Nimbex priskiriamas raumenis atpalaiduojančių, taip vadinamų miorelaksantų, vaistų grupei. Jis plačiai vartojamas suaugusiems žmonėms ir vaikams, vyresniems kaip 1 mėnuo, įvairių chirurginių operacijų, tarp jų ir širdies, metu. Nimbex taip pat vartojamas, kad būtų lengviau įkišti vamzdelį į trachėją (intubuoti), kai reikalingas dirbtinis kvėpavimas. Jis gali būti naudojamas suaugusiems žmonėms, taikant intensyvios terapijos priemones.

Nimbex (2mg/ml) (1). Vartojimas

Nimbex švirkščiamas tiktai prižiūrint patyrusiam gydytojui, kuris yra gerai susipažinęs su miorelaksantų vartojimu ir jų poveikiu, ir tiktai tais atvejais, kai tam yra visos būtinos sąlygos.

Gydytojas nuspręs, kokią Nimbex dozę ir kaip ilgai, priklausomai nuo Jums atliekamos operacijos, reikės Jums leisti. Nimbex dozė priklauso nuo Jūsų kūno svorio, nuo norimo raumenų atpalaidavimo laipsnio ir trukmės bei tikimosi Jūsų atsako į šį vaistą. Nimbex galima skirti dviem būdais, priklausomai nuo atliekamos procedūros:

  • vienkartine injekcija į veną (paprastai sušvirkščiama į veną per 5 – 10 sek.),
  • lašeline infuzija į veną.
     

Naudojant vienkartinę injekciją į veną

Suaugusiems ir pagyvenusiems žmonėms. Įprastinė dozė , atliekant intubaciją, yra 0,15 mg/kg kūno svorio. Operacijos metu pradinė dozė yra nuo 0,1 iki 0,4 mg kiekvienam kūno svorio kilogramui. Jei reikia, gydytojas gali skirti papildomas Nimbex dozes, siekiant pailginti jo poveikį. Nuo dozės dydžio priklauso raumenų atpalaidavimo trukmė.

Vaikams nuo 1 mėn. iki 12 metų. Atliekant intubaciją, dozė yra 0,15 mg/kg kūno svorio. Operacijos metu gali būti naudojamos mažesnės dozės negu 0,15 mg/kg kūno svorio. Jei reikia, galima skirti papildomas Nimbex dozes, norint pailginti jo poveikį. Nuo dozės dydžio priklauso raumenų atpalaidavimo trukmė.

Naudojant infuziją į veną.

Suaugusiems, pagyvenusiems žmonėms ir vaikams nuo 2 iki 10 metų.

Nimbex galima lėtai lašinti į veną, praskiedus gliukozės ar fiziologiniu tirpalu. Lašinimo greitis turi būti nuo 0,06 iki 0,18 mg/kg kūno svorio per valandą. Dozė gali būti keičiama, priklausomai nuo Nimbex poveikio. Nimbex nerekomenduojama vartoti vaikams, jaunesniems kaip 1 mėnuo.

NURODYMAI, KAIP ATIDARYTI AMPULĘ (informacija apie ampules, kuriose yra 2 mg/ml vaisto)

Ampulėse yra pažymėta, kurioje vietoje jos atidaromos, ir jas reikia atidaryti taip, kaip aprašyta toliau:

  • laikykite ampulę ranka taip, kaip parodyta 1 paveiksle;
  • kita ranka suimkite viršutinę ampulės dalį ir, nykščiu spausdami nudažytą vietą, nulaužkite ampulės galą, kaip parodyta 2 paveiksle.


Pavartojus per didelę Nimbex dozę

Pagrindinis Nimbex perdozavimo požymis būtų ilgalaikis raumenų paralyžius ir jo pasekmės. Tačiau Nimbex poveikis atidžiai stebimas operacijos metu ir, jei jo gautumėte per daug, nedelsiant būtų imamasi reikiamų priemonių.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *