NIONTIX

0
+0 -0

Gamintojas: AGA Gas AB
Veiklioji medžiaga: Diazoto oksidas
Stiprumas: 100%

NIONTIX yra dujos (diazoto oksidas – linksminančios dujos), kurios naudojamos inhaliuojant. Jos yra salsvo skonio ir kvapo, bespalvės. Jos tiekiamos dujų balione su vožtuvu, skirtu kontroliuoti dujų srovę. Dujų balione yra grynas NIONTIX, kuris suslėgtas taip, kad dujos būtų skystos.

NIONTIX poveikis

NIONTIX sukelia anestezinį poveikį (migdo), o kai jo įkvepiate, tampate atsipalaidavęs ir pavargęs, todėl galite užmigti.

NIONTIX turi skausmą malšinantį poveikį, mažina skausmo pojūtį ir padidina skausmo slenkstį. NIONTIX taip pat turi atpalaiduojamąjį ir šiek tiek raminamąjį poveikį. Šį poveikį lemia diazoto oksido poveikis nervų sistemos impulsus reguliuojančioms medžiagoms.

Kam NIONTIX vartojamas?

NIONTIX naudojamas kaip chirurginės anestezijos dalis ar kaip skausmą malšinanti ir (ar) raminanti priemonė, kai reikalinga, kad poveikis greitai prasidėtų bei greitai praeitų, kai skausmas yra nedidelio arba vidutinio stiprumo ir ribotos trukmės.

NIONTIX. Vartojimas

NIONTIX visuomet skiriamas dalyvaujant medicinos personalui, kuris nustatys skiriamą dozę. Kai įkvepiate dujas, visuomet laikykitės medicinos personalo nurodymų.NIONTIX visuomet duodamas dujų mišinyje, kurio sudėtyje yra 21% deguonies, kad išvengtumėte deguonies trūkumo (hipoksijos) pavojaus. NIONTIX paprastai naudojamas dozėmis (koncentracijomis), kurios varijuoja nuo 35 iki 75 įkvepiamų dujų tūrio procentų.Paprastai NIONTIX įkvepiate per veido ar nosies kaukę. Jūs arba įkvepiate pats (pati) („spontaninis kvėpavimas“), arba jums kvėpuoti padeda kvėpavimo aparatas taip pat, kaip anestezijos metu.Pavartojus per didelę NIONTIX dozęKai įkvepiate NIONTIX, visuomet laikykitės medicinos personalo nurodymų. Jei pajutote, kad pavartojote per daug NIONTIX ir kvėpavimas tapo paviršutiniškas (per mažai deguonies kraujyje), pasakykite personalui ir nustokite naudoti NIONTIX. Priklausomai nuo aplinkybių, jums gali reikėti kvėpuoti šviežiu oru arba gali būti papildomai paskirta deguonies. Deguonies kiekis kraujyje bus nuolat sekamas pulsoksimetru.Saugumo nurodymaiGriežtai draudžiama rūkyti ir naudoti atvirą liepsną patalpose, kuriose skiriamas gydymas linksminančiosiomis dujomis.

NIONTIX (medicininės linksminančios dujos) yra skirtas tik gydymui

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *