NUROFEN EXPRESS

0
+0 -0

Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd
Veiklioji medžiaga: Ibuprofenas
Stiprumas: 200mg

NUROFEN EXPRESS tablečių sudėtyje yra veikliosios medžiagos ibuprofeno, priklausančio vadinamųjų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo grupei. Ibuprofenas malšina uždegimo sukeltą skausmą, patinimą ir karščiavimą.

Vaisto sudėtyje yra tokia ibuprofeno forma, kuri lengvai susiskaido organizme. Taip lengviau organizmui vaistą absorbuoti į kraują ir taip greitai yra pašalinamas skausmas.

NUROFEN EXPRESS tabletės vartojamas trumpalaikiam silpno ar vidutinio stiprumo galvos, dantų, raumenų, sąnarių, pirminės dismenorėjos sukelto skausmo malšinimui, karščiavimo mažinimui.

NUROFEN EXPRESS. Vartojimas

NUROFEN EXPRESS visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams Po 1 arba 2 dengtas tabletes iki 3 kartų per parą, vartojant kas 4 val. Nereikėtų viršyti didžiausios paros dozės 1200 mg ibuprofeno (6 dengtų tablečių).

Tabletes reikia nuryti valgio metu arba pavalgius, užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu.

Jaunesniems kaip 12 metų vaikams vaisto vartoti negalima.

Senyviems žmonėms, pacientams, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi: specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistą reikia vartoti atsargiai.

Esant sunkiam inkstų arba kepenų funkcijos nepakankamumui, vaisto vartoti negalima.

Simptomams malšinti reikia skirti mažiausią veiksmingą dozę trumpiausią laiką. Jei simptomai per dvi paras nepraeina, reikalinga gydytojo konsultacija, dėl NUROFEN EXPRESS 200 mg dengtos tabletės vartojimo.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *