NUROFEN FORTE EXPRESS

0
+0 -0

Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd
Veiklioji medžiaga: Ibuprofenas
Stiprumas: 400mg

NUROFEN FORTE EXPRESS tablečių sudėtyje yra veikliosios medžiagos ibuprofeno, priklausančio nesteroidinių vaistų nuo uždegimo grupei. Ibuprofenas malšina uždegimo sukeltą skausmą, patinimą ir karščiavimą.

Vaisto sudėtyje yra tokia ibuprofeno forma, kuri lengvai susiskaido organizme. Taip lengviau organizmui vaistą absorbuoti į kraują ir taip greitai yra pašalinamas skausmas.

NUROFEN FORTE EXPRESS tabletės vartojamas trumpalaikiam silpno ar vidutinio stiprumo galvos, dantų, raumenų, sąnarių, pirminės dismenorėjos sukelto skausmo malšinimui, karščiavimo mažinimui.

NUROFEN FORTE EXPRESS. Vartojimas

NUROFEN FORTE EXPRESS visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: po 1 dengtą tabletę 3 kartus per parą. Iš pradžių reikia gerti po 1 tabletę, vėliau, jeigu reikia, gerti po 1 tabletę kas aštuonias valandas. Nereikėtų viršyti didžiausios paros dozės 1200 mg ibuprofeno (3 dengtų tablečių).

Tabletes reikia nuryti valgio metu arba pavalgius, užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu.

Jaunesniems kaip 12 metų vaikams vaisto vartoti negalima.

Senyviems žmonėms, pacientams, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi: specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistą reikia vartoti atsargiai.

Esant sunkiam inkstų arba kepenų funkcijos nepakankamumui, vaisto vartoti negalima.

Simptomams malšinti reikia skirti mažiausią veiksmingą dozę trumpiausią laiką. Jei simptomai per keturias paras nepraeina, reikalinga gydytojo konsultacija, dėl NUROFEN FORTE EXPRESS 400 mg dengtos tabletės vartojimo.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *