Nurofen Ultra Express

0
+0 -0

Gamintojas: Reckitt Benckiser International Healthcare Ltd
Veiklioji medžiaga: Ibuprofenas
Stiprumas: 200mg

Ibuprofenas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Ibuprofenas vartojamas skausmui malšinti ir aukštai temperatūrai mažinti.

Nurofen Ultra Express lengvai suyra organizme ir veiklioji medžiaga, kuri atsipalaiduoja iš kapsulės, yra lengvai absorbuojama ir lengvai patenka į skausmo židinį.

Nurofen Ultra Express trumpą laiką simptomiškai vartojamas:

  • silpno ar vidutinio stiprumo skausmo, tokio kaip galvos, dantų, mėnesinių, malšinimui; 
  • mažinti karščiavimą ir malšinti skausmą, susijusį su peršalimu.

Nurofen Ultra Express skirtas suaugusiesiems, paaugliams ir vaikams, sveriantiems daugiau kaip 20 kg (apytikriai nuo 6 metų).

Nurofen Ultra Express. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinė dozė, jeigu gydytojas nenurodė kitaip, yra:

Suaugusieji ir paaugliai, kurių kūno svoris apytikriai 40 kg

Pradinė dozė – vartokite 1 arba 2 kapsules (200 mg ar 400 mg ibuprofeno), užsigerdami vandeniu. Esant reikalui, papildomai vartojama 1 ar 2 kapsules (200– 400 mg ibuprofeno), tačiau negalima viršyti 6 kapsulių per 24 valandas vartojimo laikotarpį. Dozavimo intervalas (laikotarpis tarp dviejų vaisto pavartojimų) negali būti trumpesnis kaip 4 valandos 200 mg dozei ir ne trumpesnis kaip 6 valandos 400 mg dozei.

Vaikai, kurių svoris didesnis kaip 20 kg (apie 6 metų amžiaus), bet mažesnis nei 39 kg

Nurofen Ultra Express gali vartoti tik vaikai, kurių svoris yra didesnis kaip 20 kg. Bendra didžiausia ibuprofeno paros dozė yra 20-30 mg kilogramui kūno svorio. Ši dozė suvartojama per 3 – 4 kartus, vaistą vartojant ne dažniau kaip kas 6 valandas. Nereikėtų viršyti didžiausios rekomenduojamos paros dozės. 24 valandų laikotarpiu negalima viršyti bendros 30 mg/kilogramui ibuprofeno dozės. Vaikams Nurofen Ultra Express turi būti dozuojamas pagal tokias instrukcijas:

Kūno svoris

Dozė

Vartojimo dažnis

Vaikai 20-29 kg

1 kapsulė (200 mg ibuprofeno)

Esant būtinybei, kitą kapsulę galima pavartoti tik praėjus 8 valandoms po paskutinio vaisto vartojimo. Galima vartoti ne daugiau kaip 3 kapsules (iki 600 mg ibuprofeno) 24 valandų laikotarpiu

Vaikai 30-39 kg

1 kapsulė (200 mg ibuprofeno)

Esant būtinybei, kitą kapsulę galima pavartoti tik praėjus 6-8 valandoms po paskutinio vaisto vartojimo. Galima vartoti ne daugiau kaip 4 kapsulių (iki 800 mg ibuprofeno) 24 valandų laikotarpiu

 

Vartojimo būdas

Vartoti per burną ir tik trumpą laiką. Nekramtyti.

Jeigu manote, kad Nurofen Ultra Express veikia per stipriai, arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu preparato reikia vartoti daugiau kaip 3 dienas karščiuojant arba 4 dienas skausmui mažinti arba simptomai pablogėja, rekomenduojama pacientui pasikonsultuoti su gydytoju.

Ką daryti pavartojus per didelę Nurofen Ultra Express dozę?

Pavartojus per daug Nurofen Ultra Express kapsulių, reikia kaip galima greičiau kreiptis į gydytoją. Gali atsirasti pykinimas, vėmimas, skrandžio skausmas, galvos skausmas, galvos svaigimas ir mieguistumas. Retai pasireiškia kraujospūdžio sumažėjimas ir sąmonės netekimas (vaikams pasireiškia miokloniniai traukuliai), kvėpavimo susilpnėjimas (kvėpavimo sistemos depresija) ir odos bei gleivinių pamėlimas (cianozė).

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *