NUROFEN

0
+0 -0

Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd.
Veiklioji medžiaga: Ibuprofenas
Stiprumas: 200mg

NUROFEN dengtų tablečių sudėtyje yra veikliosios medžiagos ibuprofeno, priklausančio vadinamųjų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo grupei. Ibuprofenas malšina uždegimo sukeltą skausmą, patinimą ir karščiavimą.

Nurofen vartojamas trumpalaikio silpno ar vidutinio stiprumo skausmo, tokio kaip mėnesinių, galvos, dantų, raumenų, sąnarių malšinimui, karščiavimo mažinimui.

NUROFEN. Vartojimas

NUROFEN visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Tablečių reikia gerti tik trumpą laiką.

Jei gydant trumpai, simptomai per dvi paras išlieka ar progresuoja, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų vaikai

Pradinė dozė yra 2 tabletės, užgeriant vandeniu. Po to, jei būtina, reikia gerti po 1-2 tabletes kas keturias valandas. Negalima vartoti daugiau kaip 6 tablečių (1200mg) per 24 valandas.

Jaunesniems kaip 12 metų vaikams vaisto vartoti negalima.Individualiai parinktos dozės turi būti tolygiai paskirstytos per parą.

Tabletę reikia užsigerti stikline vandens.Senyvi žmonės, taip pat pacientai, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi

Šių grupių pacientams specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistinį preparatą reikia skirti atsargiai.

Esant sunkiam inkstų arba kepenų funkcijos nepakankamumui, vaistinį preparatą vartoti draudžiama.Simptomams malšinti reikia skirti mažiausią veiksmingą dozę trumpiausią laiką.Pavartojus per didelę NUROFEN dozę

Pavartojus per didelę NUROFEN dozę, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Gali pasireikšti pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas, ūžimas ausyse, galvos svaigimas ir skausmas bei kraujavimas iš virškinimo trakto, mieguistumas, retkarčiais sujaudinimas, dezorientacija ar sutrikusi sąmonė, žemas kraujo spaudimas, traukulių, astma, inkstų ir kepenų pažeidimas.Pamiršus pavartoti NUROFEN

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *