Octostim

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Desmopresino acetatas
Stiprumas: 15µg/ml
Grupė: Receptiniai, Hormoniniai preparatai

Octostim veiklioji medžiaga — desmopresinas yra natūralaus žmogaus hormono, vadinamo arginino vazopresinas, analogas.

Octostim padidina kraujo plazmos kraujo krešėjimo faktorių – VIII (VIII:C) ir von Willebrando faktoriaus – aktyvumą.

Octostim sutrumpina arba sunormina pailgėjusį kraujavimo laiką pacientams, sergantiems inkstų nepakankamumu, kepenų ciroze, sutrikus kraujo plokštelių (trombocitų) funkcijai, taip pat, kai kraujavimo laikas pailgėja dėl nežinomų priežasčių.

Octostim vartojamas pailgėjusiam kraujavimo laikui sutrumpinti arba sunorminti prieš chirurgines operacijas arba diagnostines procedūras, taip pat kraujavimo profilaktikai tiems pacientams, kurių kraujavimo laikas dėl įgimto arba vaistų sukelto trombocitų funkcijos sutrikimo, uremijos, kepenų cirozės arba dėl nežinomų priežasčių yra pailgėjęs.

Preparatą galima vartoti kraujavimo profilaktikai prieš nedideles chirurgines operacijas pacientams, sergantiems lengva hemofilijos A arba von Willebrando ligos forma.

Octostim. Vartojimas

Octostim visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Octostim dozė priklauso nuo ligos, dėl kurios jis Jums yra skiriamas ir nuo Jūsų organizmo atsako į gydymą šiuo vaistu. Jums reikalingą Octostim dozę nustatys gydytojas pagal Jūsų kūno svorįPavartojus per didelę Octostim dozę

Mažai tikėtina, kad Jums bus suleista per daug Octostim, tačiau jei pasireikštų perdozavimo simptomai – skysčių susilaikymas organizme, mieguistumas, galvos skausmas – nedelsdami pasakykite gydytojui. Perdozavus gydoma atstatant skysčių pusiausvyrą organizme sumažinus Octostim dozę arba visai nutraukus jo vartojimą.Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *