Olanzapine Accord (15mg)

+1
+1 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Olanzapinas
Stiprumas: 15mg

Olanzapinas priklauso vaistų, vadinamų antiprichoziniais vaistais, grupei ir yra vartojamas gydant tokias būkles:

– Šizofrenija. Tai yra liga, kurios simptomai yra tokie: dalykų, kurių nėra, girdėjimas, matymas ar jutimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ar užsisklendimas. Šia liga sergantys žmonės gali jaustis prislėgti, nerimastingi ar įsitempę.

– Vidutinio sunkumo ir sunkūs manijos epizodai. Tai yra būklė, kurios simptomai yra susijaudinimas ir euforija.

Nustatyta, Olanzapine Accord apsaugo nuo tokių simptomų pasikartojimo pacientus, kuriems yra bipolinis sutrikimas ir pasireiškia atsakas, gydant manijos epizodą olanzapinu.

Olanzapine Accord (15mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Jūsų gydytojas pasakys, kiek Olanzapine Accord tablečių reikia gerti ir kiek laiko vaistą vartoti. Paros dozė yra nuo 5 mg iki 20 mg. Pasitarkite su gydytoju, jeigu vėl atsiranda ligos simptomų, bet nenutraukite Olanzapine Accord vartojimo, nebent tai padaryti nurodė Jūsų gydytojas.Olanzapine Accord tablečių reikia vartoti vieną kartą per parą taip, kaip nurodė gydytojas. Pasistenkite tabletes gerti kasdien tuo pačiu laiku, nesvarbu, ar valgio metu, ar ne. Olanzapine Accord tabletės yra geriamos. Jūs turite jas nuryti užsigeriant vandeniu.Ką daryti pavartojus per didelę Olanzapine Accord dozę?

Išgėrus didesnę negu skirta Olanzapine Accord dozę, gali atsirasti tokių simptomų: dažnas širdies plakimas, susijaudinimas ir (arba) agresyvumas, kalbos sutrikimai, neįprasti judesiai (ypač veido ir liežuvio) bei sąmonės pritemimas. Kitokie galimi simptomai yra: ūmus minčių susipainiojimas, traukuliai (epilepsija), koma, simptomų derinys karščiavimas, kvėpavimo pagreitėjimas, prakaitavimas, raumenų stingulys ir apsnūdimas ar mieguistumas, kvėpavimo suretėjimas, aspiracija, kraujospūdžio padidėjimas ar sumažėjimas, nenormalus širdies ritmas. Nedelsiant kreipkitės į gydytoją ar ligoninę, jeigu atsirado pirmiau nurodytų simptomų. Parodykite gydytojui savo tablečių pakuotę.Pamiršus pavartoti Olanzapine Accord

Tabletes išgerkite tuojau pat prisiminę. Nevartokite dvigubos dozės per vieną parąNustojus vartoti Olanzapine Accord

Pasijutę geriau, nenustokite vartoti vaisto. Svarbu Olanzapine Accord vartoti tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas.

Jei staiga nutraukiate Olanzapine Accord vartojimą, gali pasireikšti šie simptomai: prakaitavimas, negalėjimas užmigti, drebulys, nerimas, pykinimas ar vėmimas. Jūsų gydytojas gali patarti Jums palaipsniui mažinti dozę prieš nutraukiant gydymą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *