Olanzapine Actavis (15mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis hf.
Veiklioji medžiaga: Olanzapinas
Stiprumas: 15mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Olanzapine Actavis priklauso vaistų, vadinamų antipsichoziniais, grupei.

Olanzapine Actavis vartojamas gydyti ligoms, kurioms būdingas nesamų garsų girdėjimas, nesamų daiktų matymas arba jautimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ir užsisklendimas savyje. Žmonės, sergantys šia liga, gali jaustis prislėgti, apimti nerimo arba įsitempę.

Olanzapine Actavis gydomos būklės, kurioms būdingi šie simptomai: pakili nuotaika, energijos perteklius, žymiai sumažėjęs miego poreikis, kalbos skubumas ir idėjų antplūdis, kartais didelis dirglumas. Be to, šis vaistas stabilizuoja nuotaiką, todėl apsaugo nuo tolesnių su liga susijusių nuotaikos pakilimų ir kritimų (depresijos).

Olanzapine Actavis (15mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas ir vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gydytojas pasakys, po kiek Olanzapine Actavis burnoje disperguojamųjų tablečių ir kiek laiko vartoti. Šio vaisto paros dozė nuo 5 iki 20 mg. Pasitarkite su gydytoju, jeigu ligos simptomai atsinaujintų, tačiau nenustokite vartoti Olanzapine Actavis, nebent tai padaryti nurodytų gydytojas.

Olanzapine Actavis tabletes reikia vartoti vieną kartą per parą kaip nurodė gydytojas.

Pasistenkite jas gerti kasdien tokiu pačiu laiku, nesvarbu, ar valgydami, ar tarp valgių.

Olanzapine Actavis burnoje disperguojamosios tabletės vartojamos per burną.

Olanzapine Actavis burnoje disperguojamosios tabletės yra trapios, todėl turite atsargiai su jomis elgtis. Neimkite tablečių drėgnomis rankomis, nes jos gali sutrupėti.

Įsidėkite tabletę į burną. Ji ištirps burnoje ir bus lengviau nuryti. Jūs taipogi galite įdėti tabletę į pilną stiklinę ar puodelį vandens, apelsinų ar obuolių sulčių, pieno arba kavos ir išmaišyti. Išmaišius gali pasikeisti kai kurių gėrimų spalva ir atsirasti drumstumas. Išgerkite mišinį iš karto paruošę.

Ką daryti pavartojus per didelę Olanzapine Actavis dozę?

Pacientams, išgėrusiems daugiau negu reikia Olanzapine Actavis, atsirado tokių simptomų: greitas širdies plakimas, sujaudinimas arba agresyvumas, kalbos sutrikimas, neįprasti judesiai (ypač veido ar liežuvio) ir sąmonės pritemimas. Galimi ir kitokie simptomai: ūminis sumišimas, traukuliai (epilepsiniai), koma, karščiavimas su kvėpavimo padažnėjimu, prakaitavimu, raumenų sąstingiu ir apsnūdimu arba mieguistumu. kvėpavimo suretėjimas, aspiracija, kraujospūdžio padidėjimas ar sumažėjimas, nenormalus širdies ritmas. Taip atsitikus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar artimiausią ligoninę. Gydytojui parodykite tablečių pakuotę.

Pamiršus pavartoti Olanzapine Actavis

Tabletes išgerkite tuojau pat prisiminę. Dviejų dozių per vieną parą gerti negalima.

Nustojus vartoti Olanzapine Actavis

Jeigu jaučiatės geriau, tablečių vartojimo nutraukti negalima. Svarbu Olanzapine Actavis vartoti tol, kol gydytojas nurodys baigti gydymą. 

Jeigu staigiai nutrauksite Olanzapine Actavis vartojimą, gali pasireikšti simptomų, pavyzdžiui: prakaitavimas, nemiga, drebulys, nerimas ar pykinimas ir vėmimas. Baigiant gydymą, gydytojas patars dozę mažinti palaipsniui.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *