Olanzapine Orion (20mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Orion Corporation
Veiklioji medžiaga: Olanzapinas
Stiprumas: 20mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Olanzapinas priklauso vaistų, vadinamų antipsichoziniais vaistais, grupei. Šie vaistai vartojami pasireiškus toliau išvardytoms būklėms.

Šizofrenijai. Tai yra liga, kurios simptomai yra tokie: dalykų, kurių nėra, girdėjimas, matymas ar jutimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ar užsisklendimas. Šia liga sergantys žmonės gali jaustis prislėgti, nerimastingi ar įsitempę.

Vidutinio sunkumo arba sunkiems manijos epizodams. Tai yra būklė, kuri pasireiškia susijaudinimo arba euforijos simptomais.

Nustatyta, kad Olanzapine Orion gali apsaugoti nuo šių simptomų pasikartojimo pacientus, kuriems pasireiškia bipolinis sutrikimas, jeigu gydant manijos epizodą, pasireiškė atsakas į gydymą olanzapinu.

Olanzapine Orion (20mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Jūsų gydytojas pasakys, kiek Olanzapine Orion tablečių reikia gerti ir kiek laiko vaistą vartoti. Paros dozė yra 5 mg-20 mg. Pasitarkite su gydytoju, jeigu vėl atsiranda ligos simptomų, bet nenutraukite olanzapino vartojimo, nebent tai padaryti nurodė Jūsų gydytojas.Olanzapine Orion tablečių reikia vartoti vieną kartą per parą taip, kaip nurodė gydytojas. Pasistenkite tabletes gerti kasdien tuo pačiu laiku, nesvarbu, ar valgio metu, ar ne. Olanzapine Orion burnoje disperguojamosios tabletės yra geriamos.Olanzapine Orion tabletės lengvai suyra, todėl su jomis būtina elgtis atsargiai. Neimkite tabletės drėgnomis rankomis, nes ji gali suirti.1. Lizdinę plokštelę laikykite už kraštų ir atskirkite vieną dalelę nuo likusios plokštelės lengvai plėšdami per aplink ją esančias perforacijas.

2. Atsargiai nuplėškite foliją.

3. Atsargiai išstumkite tabletę.

4. Įdėkite tabletę į burną. Ji greitai ištirps burnoje, todėl galėsite ją lengvai nuryti.Tabletę galite įmesti į pilną stiklinę ar puodelį vandens, apelsinų ar obuolių sulčių, pieno ar kavos ir išmaišyti. Naudojant kai kuriuos gėrimus, mišinys gali pakeisti spalvą ar susidrumsti. Jį reikia tuoj pat išgerti.Ką daryti pavartojus per didelę Olanzapine Orion dozę?

Išgėrus didesnę negu skirta Olanzapine Orion dozę, gali atsirasti tokių simptomų: dažnas širdies plakimas, susijaudinimas ir (arba) agresyvumas, kalbos sutrikimai, neįprasti judesiai (ypač veido ir liežuvio) bei sąmonės pritemimas. Kitokie galimi simptomai yra: ūmus minčių susipainiojimas, traukuliai (epilepsija), koma, simptomų derinys karščiavimas, kvėpavimo pagreitėjimas, prakaitavimas, raumenų stingulys ir apsnūdimas ar mieguistumas, kvėpavimo suretėjimas, aspiracija, kraujospūdžio padidėjimas ar sumažėjimas, nenormalus širdies ritmas.

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją ar ligoninę, jeigu pasireiškia kuris nors iš anksčiau išvardytų simptomų. Parodykite gydytojui savo tablečių pakuotę.Pamiršus pavartoti Olanzapine Orion

Tabletes išgerkite tuojau pat prisiminę. Nevartokite dvigubos dozės per vieną parą.Nustojus vartoti Olanzapine Orion

Pasijutę geriau, nenustokite vartoti vaisto. Svarbu Olanzapine Orion vartoti tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas.Jei staiga nutraukiate Olanzapine Orion vartojimą, gali pasireikšti šie simptomai: prakaitavimas, negalėjimas užmigti, drebulys, nerimas, pykinimas ar vėmimas. Jūsų gydytojas gali patarti Jums palaipsniui mažinti dozę prieš nutraukiant gydymą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *