Olanzapine Polpharma (10mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmaceutical Works POLPHARMA SA
Veiklioji medžiaga: Olanzapinas
Stiprumas: 10mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Olanzapine Polpharma priklauso vaistų nuo psichozės grupei ir vartojamas šioms būklėms gydyti:

Šizofrenija. Tai yra liga, kuriai būdingi tokie simptomai, kaip nesamų dalykų girdėjimas, matymas ar jutimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ir užsisklendimas, gydyti. Žmonės, sergantys šia liga, taip pat gali jaustis prislėgti, apimti nerimo ar įsitempę.

Vidutinio sunkumo ir sunkūs manijos epizodai. Tai yra būklė, kuriai būdingi susijaudinimo ar euforijos simptomai..

Nustatyta, kad Olanzapine Polpharma apsaugo nuo šių simptomų pasikartojimo pacientams, kuriems pasireiškia bipolinis sutrikimas, jeigu gydant manijos epizodą buvo atsakas į gydymą olanzapinu.

Olanzapine Polpharma (10mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Gydytojas Jums pasakys, po kiek Olanzapine Polpharma tablečių gerti ir kiek laiko turėtumėte jų vartoti. Olanzapine Polpharma paros dozė yra nuo 5 mg iki 20 mg. Pasitarkite su gydytoju, jeigu Jūsų ligos simptomai atsinaujintų, tačiau nenustokite vartoti Olanzapine Polpharma, nebent gydytojas nurodytų tą padaryti.Olanzapine Polpharma tabletes reikia vartoti kartą per parą taip, kaip nurodė gydytojas. Pasistenkite tabletes gerti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku. Vaisto galima vartoti ir valgant, ir nevalgius. Olanzapine Polpharma plėvele dengtos tabletės yra vartojamos per burną.Olanzapine Polpharma tabletės lengvai lūžta, todėl su jomis reikia elgtis atsargiai. Nelieskite tablečių drėgnomis rankomis nes jos gali sulūžti.1. Lizdinę plokštelę laikykite už kraštų ir atskirkite vieną dalelę nuo likusios plokštelės lengvai plėšdami per aplink ją esančias perforacijas.

2. Atsargiai nuplėškite foliją.

3. Atsargiai išstumkite tabletę.

4. Įdėkite tabletę į burną. Ji greitai ištirps burnoje, todėl galėsite ją lengvai nuryti.Tabletę taip pat galite įmesti į pilną stiklinę ar puodelį vandens, apelsinų ar obuolių sulčių, pieno ar kavos ir išmaišyti. Naudojant kai kuriuos gėrimus, mišinys gali pakeisti spalvą ar susidrumsti. Jį reikia tuoj pat išgerti.Pavartojus per didelę Olanzapine Polpharma dozęPavartojus per daug Olanzapine Polpharma tablečių, pacientams gali atsirasti tokių simptomų: dažnas širdies plakimas, sujaudinimas arba agresyvumas, kalbos sutrikimas, neįprasti judesiai (ypatingai veido ar liežuvio) bei sąmonės pritemimas. Gali pasireikšti ir kitų simptomų: ūminis minčių susipainiojimas, traukuliai (epilepsija), koma, karščiavimas kartu su kvėpavimo padažnėjimu, prakaitavimu, raumenų sąstingiu ir apsnūdimu arba mieguistumu, kvėpavimo suretėjimas, aspiracija, padidėjęs ar sumažėjęs kraujospūdis, sutrikęs širdies ritmas. Jeigu pasireiškė bet kuris anksčiau nurodytas simptomas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar vykite į artimiausią ligoninę. Gydytojui parodykite tablečių pakuotę.Pamiršus pavartoti Olanzapine PolpharmaTabletes išgerkite tuojau pat prisiminę. Dviejų vaisto dozių per vieną parą gerti negalima.Nustojus vartoti Olanzapine PolpharmaNenutraukite tablečių vartojimo net jeigu pasijusite geriau. Svarbu tęsti Olanzapine Polpharma vartojimą tol, kol tai daryti nurodys Jūsų gydytojas.Jeigu staiga nutrauksite Olanzapine Polpharma vartojimą, gali pasireikšti tokių simptomų kaip, pavyzdžiui, prakaitavimas, nemiga, drebulys, nerimas ar pykinimas ir vėmimas. Nutraukiant gydymą, gydytojas gali patarti dozę mažinti laipsniškai.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *