Olanzapine Sandoz [Fionapel] (15mg)

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Olanzapinas
Stiprumas: 15mg

Olanzapine Sandoz priklauso.

Olanzapine Sandoz priklauso vaistų, vadinamų antipsichoziniais preparatais, grupei ir yra vartojamas toliau išvardytoms būklėms gydyti:

Šizofrenijai, tai yra ligai, kuriai būdingas nesančių garsų girdėjimas, nesančių daiktų matymas ar jautimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ir nepritapimas. Žmonės, sergantys šia liga, galijaustis prislėgti, apimti nerimo ar įsitempę.

Vidutinio sunkumo ir sunkiems manijos epizodams, tai yra būklei, kuriai būdingi susijaudinimo ar euforijos simptomai.

Nustatyta, kad Olanzapine Sandoz apsaugo nuo šių simptomų pasikartojimo pacientams, kuriems pasireiškia bipolinis sutrikimas, jeigu gydant manijos epizodą, buvo reakcija į gydymą olanzapinu.

Olanzapine Sandoz [Fionapel] (15mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Jūsų gydytojas pasakys, kiek Olanzapine Sandoz tablečių gerti ir kiek laiko Jūs turite jų vartoti. Šio vaisto paros dozė yra nuo 5 mg iki 20 mg.Pasitarkite su savo gydytoju, jeigu ligos simptomai atsinaujintų, tačiau nenustokite vartoti Olanzapine Sandoz, nebent tai padaryti nurodytų gydytojas.Olanzapine Sandoz tablečių reikia vartoti vieną kartą per parą taip, kaip nurodė Jūsų gydytojas. Pasistenkite jas gerti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku, nesvarbu, valgant ar nevalgius. Olanzapine Sandoz dengtos tabletės yra vartojamos per burną.Olanzapine Sandoz tabletės lengvai lūžta, todėl su jomis turite elgtis atsargiai. Nelieskite tablečių šlapiomis rankomis, nes tabletės gali perlūžti.1 ir 2. Laikykite lizdinę plokštelę už kraštų.

3. Švelniai išspauskite tabletę.

4. Įsidėkite tabletę į burną. Tabletė ištirps burnoje, todėl ją lengvai nurysite.Jūs taip pat galite tabletę įdėti į pilną stiklinę ar puodelį vandens, apelsinų, obuolių sulčių, pieno ar kavos ir išmaišyti. Sumaišius su kai kuriais gėrimais, mikstūra gali pakeisti spalvą ir galbūt tapti drumzlėta. Išgerkite ją nedelsiant.

Ką daryti pavartojus per didelę Olanzapine Sandoz dozę?

Išgėrusiems daugiau negu reikia Olanzapin Sandoz Olanzapine Sandoz tablečių pacientams pasireiškė šie simptomai: dažnas širdies plakimas, sujaudinimas arba agresyvumas, kalbos sutrikimas, neįprasti judesiai (ypač veido ar liežuvio) bei sąmonės pritemimas. Galimi ir kitokie simptomai: ūminis sumišimas, traukuliai (epilepsija), koma, karščiavimas kartu su kvėpavimo padažnėjimu, prakaitavimu, raumenų sąstingiu ir apsnūdimu arba mieguistumu, kvėpavimo suretėjimas, aspiracija, kraujospūdžio padidėjimas ar sumažėjimas, nenormalus širdies ritmas. Jeigu pasireiškia bet kuris iš minėtų simptomų, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją ar iš karto vykite į ligoninę. Gydytojui parodykite savo tablečių pakuotę.Pamiršus pavartoti Olanzapine Sandoz

Tabletes išgerkite tuojau pat prisiminę. Dviejų dozių per vieną parą gerti negalima.Nustojus vartoti Olanzapine Sandoz

Nenutraukite tablečių vartojimo, kai tik pagerėja savijauta. Svarbu vartoti tiek laiko, kiek nurodė Jūsų gydytojas.

Jeigu staigiai nutrauksite Olanzapine Sandoz vartojimą, gali pasireikšti simptomų, pavyzdžiui: prakaitavimas, nemiga, drebulys, nerimas ar pykinimas ir vėmimas. Jūsų gydytojas gali patarti Jums palaipsniui mažinti dozę prieš nutraukiant gydymą.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *