Olanzapine Torrent (7,5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Torrent Pharma GmbH
Veiklioji medžiaga: Olanzapinas
Stiprumas: 7,5mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Olanzapine Torrent priklauso vaistų nuo psichozės grupei ir vartojamas toliau išvardytoms būklėms gydyti.

Šizofrenija. Tai yra liga, kuriai būdingas neesančių garsų girdėjimas, neesančių daiktų matymas ar jautimas, klaidingi įsitikinimai, neįprastas įtarumas ir nepritapimas. Žmonės, sergantys šia liga, gali jaustis prislėgti, apimti nerimo ar įsitempę.

Vidutinio sunkumo ir sunkūs manijos epizodai. Tai yra būklė, kuriai būdingi susijaudinimo ar euforijos simptomai.

Nustatyta, kad olanzapinas apsaugo nuo šių simptomų pasikartojimo pacientus, kuriems pasireiškia bipolinis sutrikimas, jeigu gydant manijos epizodą buvo reakcija į gydymą olanzapinu.

Olanzapine Torrent (7,5mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Gydytojas pasakys, po kiek Olanzapine Torrent tablečių gerti ir kiek laiko jų vartoti. Šio vaisto paros dozė yra nuo 5 iki 20 mg. Pasitarkite su savo gydytoju, jeigu ligos simptomai atsinaujintų, tačiau nenustokite vartoti Olanzapine Torrent, nebent tai padaryti nurodytų gydytojas.Olanzapine Torrent tabletes reikia vartoti vieną kartą per parą taip, kaip nurodė gydytojas. Pasistenkite jas gerti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku, nesvarbu, valgant ar nevalgius. Olanzapine Torrent burnoje disperguojamosios tabletės yra geriamasis vaistas.Olanzapine Torrent tabletės yra trapios, todėl su jomis elgtis reikia atsargiai. Nelieskite tablečių drėgnomis rankomis, kadangi jos gali sutrupėti.Tabletę taip pat galima ištirpinti ir išmaišyti puodelyje ar stiklinėje vandens, apelsinų, obuolių sulčių, pieno ar kavos. Sumaišius su kai kuriais gėrimais, tirpalas gali pakeisti spalvą, susidrumsti. Ištirpinus tabletę, gėrimą reikia išgerti nedelsiant.Ką daryti pavartojus per didelę Olanzapino dozę?Išgėrus per daug olanzapino tablečių, gali atsirasti tokių simptomų: dažnas širdies plakimas, sujaudinimas arba agresyvumas, kalbos sutrikimas, neįprasti judesiai (ypač veido ar liežuvio) bei sąmonės pritemimas. Galimi ir kitokie simptomai: ūminis minčių susipainiojimas, traukuliai (epilepsija), koma, karščiavimas su kvėpavimo padažnėjimu, prakaitavimu, raumenų sąstingiu ir apsnūdimu arba mieguistumu, kvėpavimo suretėjimas, aspiracija, kraujospūdžio padidėjimas ar sumažėjimas, nenormalus širdies ritmas. Jei atsiranda bet kuris iš minėtų simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar iš karto vykite į ligoninę. Gydytojui parodykite tablečių pakuotę.Pamiršus pavartoti Olanzapine TorrentTabletes išgerkite tuojau pat prisiminę. Dviejų dozių per vieną parą gerti negalima.Nustojus vartoti Olanzapine TorrentJeigu jaučiatės geriau, tablečių vartojimo nutraukti negalima. Svarbu Olanzapine Torrent vartoti tol, kol gydytojas nurodys baigti gydymą.Jeigu staigiai nutrauksite olanzapino vartojimą, gali pasireikšti simptomų, pvz., prakaitavimas, nemiga, drebulys, nerimas ar pykinimas ir vėmimas. Baigiant gydymą, gydytojas patars dozę mažinti palaipsniui.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *