Olfen Depocaps

+1
+1 -0

Gamintojas: Mepha Ltd.
Veiklioji medžiaga: Diklofenakas
Stiprumas: 100mg
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

Olfen Depocaps priklauso vaistinių preparatų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei. Šios grupės vaistai malšina skausmą ir slopina uždegimą.

Olfen Depocaps mažina uždegimo simptomus (pvz., patinimą ir skausmą) bei karščiavimą, tačiau uždegimą ar karščiavimą sukėlusių priežasčių neveikia.

Olfen Depocaps galima vartoti skausmo malšinimui bei uždegimo slopinimui, jei yra toliau išvardintos būklės:

  • degeneracinės ir uždegiminės sąnarių ligos (reumatoidinis sąnario uždegimas (artritas), kaulo ir sąnario uždegimas (osteoartritas), stuburo slankstelio uždegimas, sukeliantis sąnario nejudrumą);
  • uždegiminės minkštųjų audinių ligos (sąnario aplinkinių audinių, sąnario tepalinio maišelio, sausgyslės uždegimas);
  • lengvo ir vidutinio stiprumo skausmas po traumų (kaulų lūžių, raumens ar sausgyslės patempimo, panirimo), po ortopedinių, odontologinių procedūrų ar kitokių nedidelių operacijų.

Jeigu kyla kokių nors klausimų apie tai, kaip Olfen Depocaps veikia ar kodėl Jums paskirtas šis vaistas, reikia pasiteirauti gydytojo.

Olfen Depocaps. Vartojimas

Olfen Depocaps visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kokią dozę gerti

Negalima viršyti rekomenduojamos dozės. Svarbu vartoti mažiausią dozę, kuri sumažina skausmą, ir negerti Olfen Depocaps ilgiau negu būtina.

Gydytojas pasakys Jums, kokią Olfen Depocaps dozę reikia gerti. Priklausomai nuo Jūsų reakcijos į gydymą, gydytojas gali padidinti arba sumažinti dozę.

Suaugę žmonės

Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, rekomenduojama dozė yra 1 pailginto atpalaidavimo kapsulė per parą (100 mg veikliosios medžiagos diklofenako natrio druskos).

Vaikai

Olfen Depocaps negalima vartoti vaikams ir paaugliams.

Kada ir kaip gerti Olfen

Pailginto atpalaidavimo kapsules reikia nuryti prieš valgį nesukramtytas, užsigeriant stikline vandens.

Kiek laiko vartoti Olfen

Tiksliai laikykitės gydytojo nurodymų.

Pavartojus per didelę Olfen Depocaps dozę

Jeigu netyčia išgėrėte Olfen Depocaps daugiau negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar vaistininką arba vykite į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, nes Jums gali prireikti medikų pagalbos.

Pamiršus pavartoti Olfen Depocaps

Pamiršus išgerti vienkartinę dozę, išgerkite ją tuojau pat, kai tik prisiminsite, o vėliau preparatą vartokite kaip įprasta. Jeigu beveik atėjo kitos dozės gėrimo laikas, pamirštą dozę praleiskite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *