Olfen Rectocaps

0
+0 -0

Gamintojas: Mepha Baltic Ltd., Zaļā iela 1, Riga, LV-1010, Latvija
Veiklioji medžiaga: Diklofenakas
Stiprumas: 100mg

Olfen Rectocaps priklauso vaistinių preparatų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei. Šios grupės vaistai malšina skausmą ir slopina uždegimą.

Olfen Rectocaps mažina uždegimo simptomus (pvz., patinimą ir skausmą) bei karščiavimą, tačiau uždegimą ar karščiavimą sukėlusių priežasčių neveikia.

Olfen Rectocaps malšinamas skausmas bei uždegimas toliau išvardytų būklių atveju:

  • degeneracinės (sąnario nykimą ir funkcijos prastėjimą sukeliančios) ir uždegiminės sąnarių ligos (reumatoidinis artritas (sąnarių uždegimas), osteoartritas (sąnarių liga), ankilozinis spondilitas (lėtinis stuburo bei kryžmens–klubo sąnario uždegimas), podagros priepuolis);
  • minkštųjų audinių ligos (periartritas (aplink sąnarį esančių audinių uždegimas), tendinitas (sausgyslių uždegimas), tendosinovitas (sausgyslės makšties uždegimas), bursitas (sąnario tepalinio maišelio uždegimas);
  • lengvo ir vidutinio stiprumo skausmas po traumos (kaulų lūžių, raumens ar sausgyslės patempimo, panirimo), po ortopedinių, odontologinių procedūrų ar kitokių nedidelių operacijų.

Jeigu kyla kokių nors klausimų apie tai, kaip Olfen Rectocaps veikia ar kodėl Jums paskirtas šis vaistas, reikia pasiteirauti gydytojo.

Olfen Rectocaps. Vartojimas

Olfen Rectocaps visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kokią dozę vartoti

Negalima viršyti rekomenduojamos dozės. Svarbu vartoti mažiausią dozę, kuri sumažina skausmą, ir nevartoti Olfen Rectocaps ilgiau negu būtina.

Gydytojas pasakys Jums, kaip reikia vartoti Olfen Rectocaps. Priklausomai nuo Jūsų reakcijos į gydymą, gydytojas gali padidinti arba sumažinti dozę.

Suaugusieji

Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, suaugusiems žmonėms rekomenduojama paros dozė yra 1 tiesiosios žarnos kapsulė (100 mg veikliosios medžiagos – diklofenako natrio druskos).

Jei būtina, gydymą galima derinti su 25 mg arba 50 mg geriamomis diklofenako tabletėmis arba kapsulėmis, neviršijant didžiausios 150 mg veikliosios medžiagos diklofenako natrio druskos dozės per parą.

Senyvi pacientai

Jūsų gydytojas gali paskirti Jums vartoti mažesnę, nei įprastinę suaugusiųjų, dozę. Taip pat gydytojas gali pageidauti nuodugniai ištirti, ar Olfen Rectocaps neigiamai neveikia Jūsų skrandžio.

Inkstų ar kepenų nepakankamumu sergantys pacientai

Esant lengvam ir vidutiniam inkstų ar kepenų funkcijos sutrikimui, dozės koreguoti nereikia.

Vaikai

Olfen Rectocaps negalima vartoti vaikams ir paaugliams.

Kaip vartoti Olfen Rectocaps

Kadangi kapsulės skirtos vartoti tik į tiesiąją žarną, Olfen Rectocaps negalima gerti.

Į tiesiąją žarną kapsules reikia įstumti taisyklingai, tai rekomenduojama daryti išsituštinus.

Kiek laiko vartoti Olfen Rectocaps

Tiksliai laikykitės gydytojo nurodymų.

Pavartojus per didelę Olfen Rectocaps dozę

Jeigu netyčia pavartojote Olfen Rectocaps daugiau negu reikia, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar vaistininką arba vykite į ligoninės greitosios pagalbos skyrių, nes Jums gali prireikti medikų pagalbos.

Pamiršus pavartoti Olfen Rectocaps

Pamiršus pavartoti vienkartinę dozę, pavartokite ją tuojau pat, kai tik prisiminsite, o vėliau preparatą vartokite kaip įprasta. Jeigu beveik atėjo kitos dozės laikas, pamirštą dozę praleiskite.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *