OLVION (100mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Medochemie Ltd. - Factory AZ
Veiklioji medžiaga: Sildenafilis
Stiprumas: 100mg
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai

OLVION priklauso vaistų vadinamų fosfodiesterazės 5 (PDE5) tipo inhibitoriais grupei. Seksualinės stimuliacijos metu vaistas skatina varpos kraujagyslių išsiplėtimą, todėl į varpą priteka daugiau kraujo. OLVION skatina varpos erekciją tik tokiu atveju, jeigu yra lytinė stimuliacija. Jei erekcijos sutrikimo nėra, OLVION tablečių vartoti negalima. Moterims OLVION vartoti negalima.

OLVION tabletėmis gydomi vyrai, kuriems yra sutrikusi erekcija, kartais dar vadinama impotencija. Tai tokia būklė, kai vyro varpa nesustandėja arba standi neišlieka tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti.

OLVION (100mg). Vartojimas

OLVION visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta pradinė dozė yra 50 mg.OLVION galima vartoti ne dažniau kaip kartą per parą.OLVION reikia išgerti likus maždaug vienai valandai iki numatytų lytinių santykių. Tabletę reikia nuryti nesukramtytą užsigeriant stikline vandens.Jeigu manote, kad OLVION veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.OLVION gali padėti sukelti erekciją tik jeigu Jūs esate seksualiai stimuliuojamas. Poveikio pradžia kiekvienam pacientui yra skirtinga, tačiau paprastai jis pasireiškia praėjus 0,5 ? 1 valandai po vaisto pavartojimo. Jeigu OLVION tabletė geriama valgant sotų maistą, poveikis gali pasireikšti šiek tiek vėliau.Jei išgėrus OLVION erekcijos sukelti nepavyksta arba jei erekcija neišsilaiko tiek laiko, kiek reikia lytiniam aktui atlikti, kreipkitės į gydytoją.Pavartojus per didelę OLVION dozę

Gali dažniau pasireikšti ir pasunkėti šalutinis poveikis. Geriant didesnę kaip 100 mg dozę, vaisto veiksmingumas nepadidėja.

Daugiau tablečių, nei skyrė gydytojas, gerti negalima.Jeigu išgėrėte per daug tablečių, kreipkitės į savo gydytoją.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *