Omeprazole Uqfar

0
+0 -0

Gamintojas: Industria Qu?mica y Farmacéutica Vir, S.A.
Veiklioji medžiaga: Omeprazolas
Stiprumas: 20mg

Omeprazole Uqfar sudėtyje yra veiklioji medžiaga omeprazolas. Jis priklauso vaistų, vadinamų protonų siurblio inhibitoriais, grupei. Šie vaistai mažina rūgšties kiekį Jūsų skrandyje.

Omeprazole Uqfar yra vartojamas šių būklių gydymui:

Suaugusiems žmonėms:

Gastroezofaginio refliukso liga (GERL). Tai yra kai rūgštis iš skrandžio patenka į stemplę – vamzdelį, kuris jungia burnos ertmę su skrandžiu, ir sukelia skausmą, uždegimą, rėmenį.

Viršutinės žarnyno dalies (dvylikapirštės žarnos) ar skrandžio opos;

Bakterijų, vadinamų Helicobacter pylori, infekuotos opos. Jeigu sergate šia liga, gydytojas taip pat gali skirti antibiotikų infekcijai gydyti ir sudaryti sąlygas opai užgyti.

Nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) sukeltos opos. Omeprazole Uqfar taip pat galima vartoti norint išvengti opų susidarymo vartojant NVNU.

Kasos auglių sukeltas rūgšties perteklius skrandyje (Colingerio-Elisono [Zollinger-Ellison] sindromas).

Vaikams:

Vyresniems kaip 1 metų vaikams, sveriantiems ?10 kg

Gastroezofaginio refliukso liga (GERL). Tai yra kai rūgštis iš skrandžio patenka į stemplę – vamzdelį, kuris jungia burnos ertmę su skrandžiu, ir sukelia skausmą, uždegimą, rėmenį.

Vaikams šios ligos simptomai gali būti skrandžio turinio atpylimas į burnos ertmę (regurgitacija), vėmimas ir menkas svorio didėjimas.

Vyresniems kaip 4 metų vaikams ir paaugliams

Bakterijų, vadinamų Helicobacter pylori, infekuotos opos (jeigu Jūsų vaikas serga šia liga, gydytojas taip pat gali skirti antibiotikų infekcijai išnaikinti ir sudaryti sąlygas opai užgyti).

Omeprazole Uqfar. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Kiek skrandyje neirių kapsulių ir kaip ilgai jas vartoti, nurodys gydytojas. Dozė ir vartojimo trukmė priklauso nuo Jūsų ligos ir amžiaus.

Rekomenduojamos dozės nurodomos žemiau.SuaugusiesiemsGastroezofaginio refliukso ligos (GERL) simptomams (rėmeniui ir rūgštinio turinio regurgitacijai) gydyti:

Jeigu gydytojas nustato, kad stemplė yra šiek tiek pažeista, įprasta dozė yra 20 mg vieną kartą per parą 4-8 savaites. Jeigu stemplė nesugyja, gydytojas gali nurodyti gerti 40 mg dozę dar 8 savaites.

kai stemplė sugyja, įprasta dozė yra 10 mg vieną kartą per parą;

jei stemplė nepažeista, įprasta dozė yra 10 mg vieną kartą per parą.

Viršutinės žarnyno dalies (dvylikapirštės žarnos) opoms gydyti:

Įprasta dozė yra 20 mg vieną kartą per parą 2 savaites. Jeigu per tą laiką opos neužgis, gydytojas gali nurodyti vartoti tą pačią dozę dar 2 savaites;

jeigu opa ne visai užgijo, dozę galima padidinti iki 40 mg vieną kartą per parą 4 savaites.Skrandžio opoms gydyti:

Įprasta dozė yra 20 mg vieną kartą per parą 4 savaites. Jeigu per tą laiką opos neužgis, gydytojas gali nurodyti vartoti tą pačią dozę dar 4 savaites;

jeigu opa ne visai užgijo, dozę galima padidinti iki 40 mg vieną kartą per parą 8 savaites.Dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opų atsinaujinimui išvengti (profilaktikai):

Įprasta dozė yra 10 mg arba 20 mg vieną kartą per parą. Gydytojas gali padidinti dozę iki 40 mg vieną kartą per parą.Nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) sukeltoms dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opoms gydyti:

Įprasta dozė yra 20 mg vieną kartą per parą 4-8 savaites.Dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opų profilaktikai vartojant nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU):

Įprasta dozė yra 20 mg vieną kartą per parą.Opoms, sukeltoms Helicobacter pylori infekcijos, gydyti ir jų atsinaujinimui išvengti:

Įprasta dozė yra 20 mg Omeprazole Uqfar du kartus per parą, 1 savaitę;

gydytojas taip pat nurodys kartu vartoti 2 antibiotikus iš 3 (amoksiciliną, klaritromiciną, metronidazolą).Per didelei rūgšties gamybai skrandyje, sukeltai kasos auglių, slopinti (Colingerio-Elisono [Zollinger-Ellison] sindromui gydyti):

Įprasta dozė yra 60 mg per parą;

gydytojas koreguos šią dozę, atsižvelgdamas į Jūsų poreikį, ir taip pat nuspręs, kiek laiko Jums vartoti šį vaistą.Vartojimas vaikamsGastroezofaginio refliukso ligos (GERL) simptomams (rėmeniui ir rūgšties regurgitacijai) gydyti:

Omeprazole Uqfar galima vartoti vyresniems kaip 1 metų vaikams, sveriantiems daugiau kaip 10 kg. Dozė vaikams yra pagrįsta vaiko kūno svoriu ir kokia dozė tinka, nuspręs gydytojas.Opoms, sukeltoms Helicobacter pylori infekcijos, gydyti ir jų atsinaujinimui išvengti:

Omeprazole Uqfar galima vartoti vyresniems kaip 4 metų vaikams. Dozė vaikams yra pagrįsta vaiko kūno svoriu ir kokia dozė tinka, nuspręs gydytojas.

gydytojas skirs Jūsų vaikui kartu vartoti 2 antibiotikus tokius kaip amoksiciliną ir klaritromiciną.Šio vaisto vartojimas

Rekomenduojama skrandyje neirias kapsules išgerti ryte.

Skrandyje neirias kapsules galima gerti su maistu arba nevalgius.

Nurykite visą skrandyje neirią kapsulę užgerdami puse stiklinės vandens. Kapsulių negalima kramtyti ar traiškyti, nes kapsulėse yra dengtų granulių, kurios apsaugotos nuo suirimo veikiant skrandžio rūgščiai. Svarbu nepažeisti granulių.

Ką daryti, jeigu Jums arba vaikui neina nuryti skrandyje neirių kapsulių

Jeigu Jums arba vaikui sunkiai sekasi nuryti skrandyje neirių kapsulių:

Atidarykite kapsulę ir tiesiog nurykite jos turinį užgerdami puse stiklinės vandens arba turinį suberkite į stiklinę su negazuotu vandeniu, kokiomis nors rūgščiomis vaisių sultimis (pvz., obuolių, apelsinų, ananasų) arba obuolių sultimis.

Visada gerai išmaišykite mišinį prieš išgerdami (mišinys nebus skaidrus). Mišinį išgerkite iš karto arba per 30 minučių.

Kad įsitikintumėte, jog išgėrėte visą vaistą, stiklinę gerai praskalaukite puse stiklinės vandens ir jį išgerkite. Vaisto sudėtyje yra kietų dalelių – jų negalima kramtyti ar traiškyti.

Ką daryti pavartojus per didelę Omeprazole Uqfar dozę?

Pavartoję didesnę negu paskyrė gydytojas Omeprazole Uqfar dozę, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

Pamiršus pavartoti Omeprazole Uqfar

Pamiršę išgerti vaisto, prisiminę išgerkite jo tuoj pat. Vis dėlto jeigu jau beveik laikas gerti kitą dozę, tai užmirštąją dozę praleiskite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *