Onytec

0
+0 -0

Gamintojas: Alfa Wassermann S.p.A. Via Enrico Fermi n° 1 65020 Alanno (PE) Italija
Veiklioji medžiaga: Ciklopiroksas
Stiprumas: 80mg/g

Onytec sudėtyje yra veikliosios medžiagos ciklopirokso, kuris priklauso vaistų nuo grybelių grupei. Jis naikina daugumą grybelių, galinčių sukelti nagų ligą.

Onytec gydomos suaugusiųjų lengva ir vidutinio sunkumo nagų infekcinė liga, sukelta grybelių, kai nago gyvuonis (pusmėnulis) nepažeistas.

Jeigu gydant rankų nagus po 6 mėn., o gydant kojų nagus – po 12 mėn. Jūsų nagų būklė nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Onytec. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartojimo metodas

Vartoti ant odos (tepti tik nagus ir odą aplink juos).

Onytec skirtas vartoti tik suaugusiesiems.

Visada vartokite Onytec tiksliai kaip laikydamiesi šiame lapelyje pateiktų nurodymų. Jei abejojate, turite kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama vieną kartą per parą patepti pažeistą nagą (nagus). Nagai turi būti kruopščiai nuplauti ir nusausinti. Šiuo nagų laku reikia patepti visą nago plokštelės paviršių ir 5 mm aplink esančios odos. Jei galima, Onytec reikia patepti ir panagę.

Leiskite Onytec džiūti maždaug 30 sekundžių.

Nagų negalima plauti mažiausiai 6 valandas, todėl rekomenduojama nagus patepti vakare prieš einant miegoti. Ryte galima nusiprausti kaip įprasta.

Onytec nereikia pašalinti kokiais nors tirpikliais ar abrazyvinėmis priemonėmis (pvz., nagų dilde), pakanka nagus nuplauti vandeniu. Netyčia nuplovus, nagus Onytec nagų laku galima patepti dar kartą.

Rekomenduojama reguliariai nukirpti laisvąjį nago kraštą ir pašalinti bet kokias suminkštėjusias nago dalis.

Gydymą reikia tęsti tol, kol problema išnyksta, tai yra nagas (nagai) tampa permatomi arba jų išvaizda ženkliai pagerėja ir atauga sveikas nagas. Paprastai rankų nagų gydymo trukmė yra maždaug 6 mėnesiai, o kojų nagų – maždaug 9-12 mėnesių.

Ką daryti pavartojus per didelę Onytec dozę

Jei netyčia išgėrėte visą buteliuko turinį ar jo dalį, nedelsiant vykite į artimiausią ligoninę ar apsinuodijimų centrą. Su savimi pasiimkite ir pakuotę.

Pamiršus pavartoti Onytec

Jei vieną kartą pamiršote pavartoti vaisto, nevartokite dvigubos dozės. Tęskite gydymą taip, kaip nurodė gydytojas arba kaip nurodyta šio lapelio 3 skyriuje „ kaip vartoti Onytec“. Jei gydomojo nagų lako nevartojote keletą dienų, gali sumažėti veiksmingumas.

Nustojus vartoti Onytec

Jei gydymą Onytec nutrauksite tuomet, kai nagai dar netapo permatomi ar beveik permatomi, arba jų išvaizda ženkliai nepagerėjo ir dar neataugo sveikas nagas, grybeliai gali būti nesunaikinti. Tokiu atveju nagų būklė gali vėl pablogėti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *