Orlistat Polpharma (120mg)

+27
+29 -2

Gamintojas: Pharmaceutical Works POLPHARMA SA
Veiklioji medžiaga: Orlistatas
Stiprumas: 120mg
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai

Orlistat Polpharma yra vaistas nutukimui gydyti. Virškinimo sistemoje jis blokuoja maždaug trečdalio riebalų pasisavinimą iš Jūsų suvalgyto maisto.

Orlistat Polpharma prisitvirtina prie virškinimo sistemos fermentų (lipazių) ir neleidžia jiems suskaidyti kai kurių Jūsų suvalgyto maisto riebalų. Nesuvirškinti riebalai nepasisavinami ir pašalinami iš organizmo.

Orlistat Polpharma skiriamas nutukimui gydyti kartu laikantis mažo kaloringumo dietos.

Orlistat Polpharma (120mg). Vartojimas

Orlistat Polpharma visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozė:

Įprastinė Orlistat Polpharma dozė yra viena 120 mg kapsulė. Ją reikia gerti tris kartus per tris pagrindinius dienos valgymus. Vaistą galima gerti prieš pat valgį, valgant ar po valgio ne vėliau kaip per valandą. Kapsulę reikia praryti užgeriant vandeniu.

Bendra informacija:

Vartojant Orlistat Polpharma reikia kontroliuoti kalorijų kiekį maiste ir laikytis tinkamai subalansuotos dietos, kurioje gausu vaisių, daržovių ir apie 30 % kalorijų tenka riebalams. Riebalų, angliavandenių ir baltymų paros kiekį reikia paskirstyti per tris valgymus. Tai reiškia, kad įprastai Jūs turėsite gerti po vieną kapsulę per pusryčius, pietus ir vakarienę. Kad vaistas veiktų geriausiai, tarp šių valgymų patariama nevalgyti maisto, kuriame yra riebalų, pvz., sausainių, šokolado ar pikantiškų užkandžių.

Orlistat Polpharma veikia tik tuomet, jei maiste yra riebalų, todėl praleidus kurį nors pagrindinį valgymą ar valgant liesą maistą, Orlistat Polpharma gerti nereikia.

Pasakykite savo gydytojui, jei dėl kokių nors priežasčių nevartojote vaisto tiksliai taip, kaip paskirta. Priešingu atveju, gydytojas, manydamas, kad vaistas neveiksmingas ar blogai toleruojamas, gali be reikalo pakeisti gydymą.

Jei per 12 savaičių Jūsų kūno svoris nesumažės mažiausiai 5 %, palyginti su buvusiu prieš Orlistat Polpharma vartojimą, gydytojas Orlistat Polpharma nebeskirs.

Orlistat Polpharma poveikis tirtas iki 4 metų trukmės ilgalaikių klinikinių tyrimų metu.

Pavartojus per didelę Orlistat Polpharma dozę

Jeigu išgėrėte daugiau kapsulių, negu skirta, arba jei kas nors netyčia išgėrė Jūsų vaisto, kreipkitės į gydytoją, vaistininką ar ligoninę, nes gali prireikti medicinos pagalbos.

Pamiršus pavartoti Orlistat Polpharma

Jeigu pamiršote vaisto išgerti laiku, išgerkite jį kaip galima greičiau, kai tik prisiminsite, bet turite spėti tai padaryti per valandą po paskutiniojo valgymo, o paskui vartokite vaistą reikiamu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Jeigu neišgėrėte kelių dozių, praneškite apie tai savo gydytojui ir laikykitės jo nurodymų.

Nekeiskite paskirtos dozės, nebent tai daryti patartų gydytojas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *