OSSICA (150mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Gedeon Richter Plc.
Veiklioji medžiaga: Ibandrono rūgštis
Stiprumas: 150mg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Raumenų ir skeleto sistemai

OSSICA 50 mg plėvele dengtų tablečių veiklioji medžiaga yra ibandrono rūgštis, kuri priklauso vaistų, vadinamų bisfosfonatais, grupei. Ji sulaiko padidėjusį kalcio išskyrimą iš kaulų (kaulų rezorbciją) ir, vėžinėms ląstelėms išplitus į kaulus, apsaugo kaulus nuo komplikacijų bei lūžių.

OSSICA 50 mg plėvele dengtos tabletės skiriamos skeleto reiškinių (patologinių lūžių, kaulų komplikacijų, kurioms reikalingas spindulinis ar chirurginis gydymas) profilaktikai pacientams, kuriems nustatytas krūties vėžys ir metastazių kauluos

OSSICA (150mg). Vartojimas

OSSICA 50 mg plėvele dengtas tabletes visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Svarbu OSSICA 50 mg dengtas tablets vartoti tinkamu laiku ir teisingai, kadangi vaistas gali sukelti stemplės sudirginimą, uždegimą ar išopėjimą.

Įprastinė OSSICA 50 mg plėvele dengtų tablečių dozė yra viena tabletė per parą. Jeigu sergate sunkia inkstų liga, gydytojas gali sumažinti dozę iki vienos tabletės per savaitę.

Norint sumažinti galimą sudirginimą, labai svarbu gerti vaistą, kaip nurodyta toliau:

  • išgerkite OSSICA 50 mg plėvele dengtas tabletes iš ryto nevalgę (po paskutinio valgio turi būti praėjusios mažiausiai 6 valandos), prieš pirmąjį rytinį valgymą ar gėrimą.
  • išgerkite OSSICA 50 mg plėvele dengtas tabletes PRIEŠ pirmąjį rytinį valgymą, gėrimą ar kitus vartojamus vaistus. Užsigerkite visa stikline gryno vandens (apie 200 ml). Neužgerkite tablečių jokiu kitu gėrimu, tiktai grynu vandeniu. 
  • tabletės nekramtykite, nečiulpkite ir nelaikykite burnoje, kol ji ištirps. 
  • išgėrę OSSICA 50 mg plėvele dengtą tabletę mažiausiai 30 minučių nevalgykite, negerkite ir nevartokite kitų vaistų. 
  • gerdami OSSICA 50 mg plėvele dengtą tabletę ir ją išgėrę bent 60 minučių turite išbūti vertikalioje padėtyje (stovėti ar sėdėti).


OSSICA 50 mg plėvele dengtų tablečių vartojimo trukmė

Svarbu vartoti OSSICA 50 mg plėvele dengtas tabletes tiek laiko, kiek paskiria gydytojas. OSSICA 50 mg plėvele dengtos tabletės gali Jums padėti tik tada, jei ir toliau vartosite šį vaistą.

Pavartojus per didelę OSSICA 50 mg plėvele dengtų tablečių dozę

Jei netyčia išgėrėte per daug tablečių, išgerkite pilną stiklinę pieno ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Nemėginkite sukelti vėmimo ir negulkite.

Pamiršus pavartoti OSSICA 50 mg plėvele dengtų tablečių

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Kitą dieną išgerkite tabletę kaip įprasta.

Nustojus vartoti OSSICA 50 mg plėvele dengtų tablečių

OSSICA 50 mg plėvele dengtų tablečių vartokite tiek laiko, kiek skyrė gydytojas. Vaistas Jums padės tik jei nuolat jo vartosite.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio preparato vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *