OSSICA (3mg/3ml)

0
+0 -0

Gamintojas: Gedeon Richter Plc.
Veiklioji medžiaga: Ibandrono rūgštis
Stiprumas: 3mg/3ml
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Raumenų ir skeleto sistemai

OSSICA priklauso vaistų, vadinamų bisfosfonatais, grupei. Jame yra ibandrono rūgšties. Vaiste nėra hormonų.

OSSICA gali panaikinti kaulų retėjimą, sustabdydama kaulinio audinio nykimą ir didindama kaulų masę moterims, kurios vartoja šį preparatą, nors jos ir negalės pastebėti ar pajusti skirtumo. OSSICA gali sumažinti kaulų lūžių tikimybę. Įrodyta, kad vaistas sumažina stuburo slankstelių, bet ne klubo kaulų, lūžių riziką.

OSSICA 3 mg injekcinis tirpalas užpildytame švirkšte yra tirpalas, kurį į veną suleisti turi sveikatos priežiūros specialistas.

Patiems švirkštis OSSICA negalima.

OSSICA yra skirtas osteoporozei gydyti, nes Jūsų kaulų lūžių rizika yra padidėjusi.

Osteoporozė – tai kaulų išretėjimas ir susilpnėjimas. Ji būdinga moterims po menopauzės. Menopauzės metu moters kiaušidės nustoja gaminti moteriškąjį lytinį hormoną estrogeną, kuris padeda išsaugoti sveikus kaulus.

Kuo anksčiau moteriai prasideda menopauzė, tuo didesnė osteoporozės sukeltų kaulų lūžių rizika.

Kiti kaulų lūžių riziką didinantys veiksniai:

nepakankamas kalcio ir vitamino D kiekis maiste;

rūkymas ar per gausus alkoholio vartojimas;

vaikščiojimo ar kitų kūno svorį reguliuojančių pratimų trūkumas;

osteoporozės atvejai šeimoje.

Daugeliui žmonių osteoporozė nesukelia jokių simptomų. Jeigu nėra jokių simptomų, tai galite nežinoti, kad Jums yra ši būklė. Dėl osteoporozės didėja kaulų lūžių tikimybė pargriuvus ar užsigavus. Kaulo lūžis vyresniam kaip 50 metų asmeniui gali būti osteoporozės požymis. Dėl šios būklės taip pat gali skaudėti nugarą, sumažėti ūgis ar iškrypti stuburas.

OSSICA saugo nuo kaulų masės mažėjimo, sukeliamo osteoporozės, ir taip padeda formuotis kaulams. Taigi OSSICA mažina kaulų lūžių tikimybę.

Sveikas gyvenimo būdas taip pat padidins gydymo naudą. Vadinasi, reikia vartoti subalansuotą maistą, kuriame gausu kalcio ir vitamino D, vaikščioti ar daryti kitus kūno svorį reguliuojančius pratimus, nerūkyti ir negerti per daug alkoholio.

OSSICA (3mg/3ml). Vartojimas

Rekomenduojama OSSICA dozė injekcijoms į veną yra 3 mg (1 užpildytas švirkštas) kas 3 mėnesius.Injekciją į veną turi sušvirkšti gydytojas ar kitas kvalifikuotas sveikatos priežiūros specialistas.

Nešvirkškite preparato patys.Injekcinį tirpalą galima švirkšti tik į veną, niekur daugiau.OSSICA vartojimo trukmė

Norint pasiekti geriausių gydymo rezultatų, svarbu ir toliau kas 3 mėnesius vaistą leisti tiek laiko, kiek paskiria gydytojas. OSSICA gali padėti osteoporozę gydyti tiek laiko, kiek vartosite šį vaistą, nors skirtumo galite nepastebėti ar nepajusti.Taip pat turite papildomai vartoti kalcio ir vitamino D tiek, kiek rekomendavo gydytojas.Pavartojus per didelę OSSICA dozę

Jūsų kraujyje gali sumažėti kalcio, fosforo ar magnio koncentracija. Gydytojas, norėdamas koreguoti šiuos sutrikimus, gali paskirti šių mineralinių medžiagų tirpalų injekcijas.Praleidus OSSICA dozę

Turite kuo greičiau apsilankyti pas gydytoją, kad Jums sušvirkštų vaisto. Po to injekcijas reikia atlikti kas 3 mėnesius, skaičiuojant nuo paskutinės injekcijos datos.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *