Ostiral

0
+0 -0

Gamintojas: Pharmathen SA
Veiklioji medžiaga: Raloksifenas
Stiprumas: 60mg

Ostiral priklauso nehormoninių vaistų, vadinamų selektyviais estrogenų receptorių moduliatoriais (SERM), grupei. Moteriai, kuriai prasideda menopauzė, labai sumažėja moteriškojo lytinio hormono estrogeno. Ostiral imituoja kai kuriuos naudingus estrogeno poveikius po menopauzės.

Ostiral vartojamas moterims po menopauzės osteoporozės gydymui ir profilaktikai. Ostiral mažina stuburo slankstelių lūžių riziką moterims, kurioms yra osteoporozė po menopauzės. Nenustatyta, kad jis mažintų šlaunikaulio lūžių riziką.

Osteoporozė – tai liga, kai kaulai suplonėja ir pasidaro trapūs. Ši liga yra ypač dažna moterims po menopauzės. Nors iš pradžių osteoporozė gali neturėti jokių simptomų, ji padidina kaulų lūžių tikimybę, ypač stuburo, šlaunikaulių, riešo kaulų, bei sukelia nugaros skausmą, ūgio sumažėjimą ir stuburo iškrypimą.

Ostiral. Vartojimas

Ostiral visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozė yra viena tabletė per parą. Nesvarbu, kokiu paros metu išgersite tabletę, tačiau stenkitės ją gerti kasdien tuo pačiu metu, taip lengviau prisiminsite išgerti vaistą. Vaisto galite gerti valgio arba ne valgio metu.

Tabletes reikia vartoti per burną.

Tabletę nurykite visą. Jei norite, ją galite užsigerti stikline vandens.Jūsų gydytojas pasakys, kaip ilgai vartoti Ostiral. Gydytojas gali rekomenduoti kartu vartoti kalcio ir vitamino D papildų.Nustojus vartoti Ostiral

Pirmiausia pasakykite savo gydytojui.Jeigu manote, kad vaistas veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pamiršus pavartoti Ostiral

Tabletę išgerkite tuoj pat, kai prisiminsite, ir tęskite įprastą vaisto vartojimą.Pavartojus per didelę Ostiral dozę

Pasakykite gydytojui arba vaistininkui

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *