Oxycodone Orion

0
+0 -0

Gamintojas: Orion Corporation Orion Pharma
Veiklioji medžiaga: Oksikodono hidrochloridas
Stiprumas: 10mg/ml
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

Injekciniame/infuziniame tirpale yra veikliosios medžiagos oksikodono, kuris priklauso vaistų, vadinamų opioidais, grupei.

Šį vaistinį preparatą gydytojas jums paskyrė stipriam skausmui, kurį pakankamai gali malšinti tik opioidiniai analgetikai, malšin

Oxycodone Orion. Vartojimas

Jūsų gydytojas skiria dozę individualiai, atsižvelgdamas į Jūsų skausmo sunkumą, bendrą būklę ir anksčiau vartotus ar dabar vartojamus vaistus. Sveikatos priežiūros specialistas paruoš ir skirs šį vaistinį preparatą injekcija (po oda, į veną arba į raumenis) arba lašine (po oda arba į veną).

Vartojimo instrukcijos medicinos ir sveikatos priežiūros specialistams pateiktos šio pakuotės lapelio pabaigoje.

Vartojimas vaikams

Informacijos nepakanka, todėl Oxycodone Orion nerekomenduojama vartoti vaikams.

Pavartojus per didelę Oxycodone Orion dozę

Jeigu pavartojote daugiau vaisto, nei turėtumėte, ir jaučiatės prastai, nedelsiant kreipkitės į gydytoją ar ligoninę.

Perdozavimo simptomai yra susitraukę vyzdžiai, sunkūs kvėpavimo sutrikimai, mieguistumas, skeleto raumenų suglebimas, retas pulsas ir per mažas kraujospūdis. Sunkiais atvejais net gali pasireikšti koma ir ištikti mirtis. Kai kreipsitės į gydymo įstaigą, su savimi pasiimkite šį pakuotės lapelį ir injekcinio ar infuzinio tirpalo likučius, kuriuos parodykite gydytojui.

Nustojus vartoti Oxycodone Orion

Neturėtumėte staiga nutraukti šio vaisto vartojimo, nebent gydytojas Jums taip lieps. Jeigu norite nutraukti vartojimą, pirmiausiai tai aptarkite su savo gydytoju. Dozė įprastai mažinama palaipsniui, kad nepatirtumėte nemalonaus poveikio. Staigus gydymo nutraukimas gali sukelti nutraukimo simptomus, pvz., nerimastingumą, ašarojimą, slogą, prakaitavimą ir miego sutrikimus per 24 valandas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *