Paclitaxel Sandoz

0
+0 -0

Gamintojas: Sandoz GmbH
Veiklioji medžiaga: Paklitakselis
Stiprumas: 6mg/ml

Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml yra priešnavikinė ar priešvėžinė medžiaga. Ji gali sustabdyti vėžio ląstelių dalijimąsi ir augimą.

Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml vartojamas įvairių tipų vėžiui gydyti. Juo gydomas:

  • krūties vėžys
  • ankstyvojo krūties vėžio gydymas po chirurginio pirminio naviko pašalinimo baigus gydymą antraciklinu ir ciklofosamidu (AC), kaip papildomas gydymas;
  • pirmaeilis progresavusio ar išplitusio krūties vėžio gydymas. Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml derinamas arba su antraciklinu (pvz., doksorubicinu), arba su vaistu, vadinamu trastuzumabu (pacientams, kuriems antraciklinas netinka ir kurių vėžio ląstelės savo paviršiuje turi baltymo, vadinamo HER 2, žr. trastuzumabo pakuotės lapelį);
  • antraeilis gydymas pacientams, kurie į įprastinį gydymą antraciklinu, nereagavo ar kuriems toks gydymas netinka.
  • kiaušidžių vėžys
  • pirmaeilis progresavusio kiaušidžių vėžio, ar jo likučio (( 1 cm) po pradinio operacinio gydymo, gydymas derinyje su cisplatina;
  • antraeilis gydymas, jeigu įprastinis gydymas platinos preparatais buvo neveiksmingas.
  • tam tikras plaučių vėžys (progresavęs nesmulkialąstelinis plaučių vėžys)
  • derinyje su cisplatina, jei operacinis ir(arba) spindulinis gydymas yra netinkami.

Be to, šiuo vaistu gydoma tam tikra, susijusi su AIDS, vėžio forma, kuri išsivysto jungiamajame audinyje (Kapoši sarkoma), jeigu buvo taikytas kitoks gydymas (t. y. gydymas liposomine antraciklino forma), bet jis buvo neveiksmingas.

Paclitaxel Sandoz. Vartojimas

Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml turi būti vartojamas specializuotose vėžio gydymo skyriuose prižiūrint gydytojui, turinčiam vėžio gydymo patirties.

Alerginėms reakcijoms sumažinti iki minimumo kiekvieną kartą prieš pradedant vartoti paklitakselio Jums bus atliekama premedikacija (išankstinis gydymas) keliais skirtingais vaistais. Šių vaistų gali būti skiriama tabletėmis ar infuzijomis į veną, arba abiem būdais.

Infuzinis tirpalas ruošiamas koncentratą sumaišant su gliukozės ar natrio chlorido tirpalu. Žr. informaciją sveikatos priežiūros specialistams informacinio lapelio gale.

Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml vartojamas infuzijos būdu į veną per filtrą, įmontuotą į infuzinę sistemą.

Gydymui vartojamos Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml dozės dydį ir dozių skaičių nustato gydytojas. Jums skirtas Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml kiekis (dozė) bus nustatytas remiantis Jūsų kūno paviršiaus plotu kvadratiniais metrais (m2) ir Jūsų kraujo tyrimų rezultatais. Atsižvelgiant į vėžio rūšį ir sunkumą jums bus paskirta Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml vieno arba derinyje su kita priešvėžine medžiaga.

Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml visada turi būti vartojamas į vieną iš Jūsų venų per 3 ar 24 valandas.

Paprastai jis yra vartojamas kas 2 ar 3 svaitės, nebent Jūsų gydytojas nusprendžia kitaip. Jūsų gydytojas Jus informuos apie jums reikalingą gydymo Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml kursų skaičių.

Jūs galite jausti diskomfortą ar skausmą, jei iškrenta ar pasislenka adata, ar tirpalo patena į aplinkinius audinius. Taip atsitikus, nedelsiant informuokite gydytoją ar slaugytoją.

Pavartojus per didelę Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml dozę

Priešnuodis Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml nežinomas. Jums bus taikomas simptominis gydymas.

Pamiršus pavartoti Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml

Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml reikia vartoti pagal nustatytą grafiką. Būtina tvirtai laikytis visų paskyrimų ir pasakyti savo gydytojui, jeigu praleidote vieną dozę.

Nustojus vartoti Paclitaxel Sandoz

Jūsų gydymo Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml nutraukimas gali sustabdyti poveikį naviko augimui. Nenutraukite gydymo Paclitaxel Sandoz 6 mg/ml, nebent tai esate aptarę su savo gydytoju.

Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *