Panadol (120mg/5ml)

0
+0 -0

Gamintojas: Farmaclair,
Veiklioji medžiaga: Paracetamolis
Stiprumas: 120mg/5ml

Panadol suspensija yra malonaus braškių skonio. Jos sudėtyje nėra cukraus ar alkoholio. Suspensijoje yra paracetamolio, kuris malšina skausmą ir mažina karščiavimą. Panadol nedirgina skrandžio ir ją paprasta vartoti.

Indikacijos

Silpno ir vidutinio stiprumo skausmo (dantų skausmo, gerklės skausmo peršalus) malšinimas, karščiavimo (taip pat ir po skiepų) mažinimas.

Panadol (120mg/5ml). Vartojimas

Dozavimas

Vaiko amžius:

2–3 mėn. (po skiepų) pusė 5 ml šaukštelio;

3 mėn. – 1 m. pusė – vienas 5 ml šaukštelis;

1–6 m. vienas – du 5 ml šaukšteliai;

6–12 m. du – keturi 5 ml šaukšteliai.Dozę galima kartoti kas 4 valandas (pagal poreikį), tačiau negalima gerti daugiau kaip 4 dozių per 24 valandas. Nepasitarus su gydytoju, Panadol suspensijos vaikams nereikėtų duoti ilgiau kaip 3 dienas. Jei simptomai išlieka, reikia kreiptis į gydytoją.

Negalima viršyti nurodytos dozės.

Nevartoti su kitais vaistais kurių sudėtyje yra paracetamolio.

Vaikams iki 2 mėnesių vartoti vaisto nerekomenduojama.2–3 mėnesių kūdikiams šio vaisto duoti nereikėtų, jei vaikas nėra skiepytas, nebent gydytojas nurodė kitaip. Jei Jūsų kūdikis gimė neišnešiotas ir yra jaunesnis nei trijų mėnesių, prieš duodami Panadol suspensiją pasitarkite su gydytoju.Pavartojus per didelę Panadol dozę

Negalima viršyti nurodytos dozės. Per didelė paracetamolio dozė gali sukelti kepenų nepakankamumą. Jei vaikas išgėrė didesnę dozę negu rekomenduojama, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, net jei vaikas jaučiasi gerai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *